Трускавець - Все про місто-курорт - Інформація про місто

главная


главная  Володимир Козявкін

Володимир Козявкін – за значний вклад у соціально-економічний розвиток міста-курорту Трускавця (рішення сесії №339 від 15.06.2004)

Горизонтальная линия в HTML

Козявкін Володимир Ілліч Народився 9 червня 1947 року в Україні. В 1971 році закінчив лікувальний факультет Гродненського медичного інституту. З 1989 року і по даний час очолює Львівський реабілітаційний центр "Еліта", та створений у 1996 році Інститут проблем медичної реабілітації.

Автор розробленої принципово нової системи надання допомоги хворим з дитячим церебральним паралічем.

Автор понад 80 друкованих праць.

В 1992 році захистив кандидатську дисертацію "Мануальна терапія в реабілітації хворих дитячим церебральним паралічем".

В 1994 році нагороджений почесним званням "Заслужений діяч науки і техніки України".

В 1996 році захистив докторську дисертацію на тему "Структурно-функціональні порушення церебральних та спінальних структур при дитячому церебральному паралічі та система реабілітації цих хворих". В 1997 році нагороджений відзнакою Президента, орденом "За заслуги ІІІ ступеня".

В серпні 2001 року за визначні особисті заслуги перед Українською державою у розвитку медичної науки, розроблення принципово нових методів лікування і реабілітації хворих з органічними ураженнями нервової системи указом президента України Л.Кучми професору Володимиру Іллічу Козявкіну присвоєно звання Герой України з врученням ордена Держави.

Професора Володимира Ілліча Козявкіна також нагороджено орденом Національного фонда "Україна-дітям" і медаллю Баварського державного міністерства праці і соціального порядку "За заслуги в справі допомоги дітям з обмеженими можливостями".

Ми завжди раді допомогти Вам!

главная


главная


главная


главная


главная


главная


главная


Державний реєстр виборців