Трускавець - Все про місто-курорт - Інформація про місто

главная


главная  Бучацький Мирон

Бучацький Мирон Володимирович (Рішенням 12 сесії 4-го демократичного скликання N 251 від 17.12.2003 р. присвоєно відзнаку "За заслуги перед містом")

Горизонтальная линия в HTML

Бучацький Мирон Володимирович Українець, народився 30 січня 1939 року в с. Свірж, Перемишлянського району Львівської області в сім'ї селянина. Після закінчення семи класів і свірзької школи механізації. та повернення з цілинних земель він у 1958 р. закінчив 10 класів і до 1960 р. працював бібліотекарем та інструктором сільськогосподарської техніки в свірзькій середній школі.

У 1960 році вступив і у 1966 р. закінчив Львівський медичний інститут. Після закінчення працював головним лікарем Угнівської дільничної лікарні два роки і один рік лейтенантом медичної служби в армії. З 1990 року працював у різних медустановах ЛОР лікарем Стебника і Трускавця.

У 1984 р. захистив кандидатську дисертацію. Винахідник, посідає 8 авторських свідоцтв, автор 40 друкованих наукових робіт. У 1993 р. отримав німецький, чеський, болгарський аптенти на стереотаксичний комплекс нейрохірургічних та отоларингологічних винаходів.

Після Чорнобильської катастрофи активно включився у громадсько-політичну роботу. Обирався депутатом Львівської області ради народних депутатів першого демократичного скликання і був членом президії Львівської обласної ради та заступником голови депутатської комісії з питань охорони здоров'я. У 1989 році вступив в Українську Християнсько-Демократичну Партію. З 1996 року до січня 2002 р. був першим заступником, а з січня до грудня 2002 - в/о голови УХДП. На добровільних засадах працює головою Трускавецької міської організації "Клуб виборців". Як голова Дрогобицького регіонального відділення "Меморіал" ім. В. Стуса ініціював, організовував і здійснював розкопки останків жертв НКВД-НКГБ у Дрогобичі і їх перепохованні.

Делегат установчих конференцій "Меморіалу", "Зеленого світу", першого з'їзду РУХу у Києві.

Упродовж останніх 25 років працював у лікувальних установах курорту Трускавця ЛОР лікарем, а з 1990 до 1994 р. завідував трускавецьким міськздоровідділом.

Ми завжди раді допомогти Вам!

главная


главная


главная


главная


главная


главная


главная


Державний реєстр виборців