Трускавець - Все про місто-курорт - -

главная


главная
Тестуємо новий сайт Трускавецької міської ради разом

Концептуально новий сайт міської ради Трускавця стартує сьогодні. Головною перевагою офіційного інтернет ресурсу міської ради є пошукова система, котра допоможе знайти документ за датою, номером, або ключовим словом. Сайт також змінив адресу -http://tmr.gov.ua, і зараз працює в тестовому режимі.

Для зручності мешканців впроваджено електронне звернення. Тепер запитання та пропозиції можна направити як міському голові, його заступникам та керівникам підрозділів, так і депутатам Трускавецької міської ради, скориставшись електронною формою на сайті.

До речі є важливі розділи, які перебувають в розробці. Наприклад «Бюджет» та «електронні Петиції», - «Ми розуміємо Петиції як інструмент розвитку демократії. Це потрібно як народу, так і владі. Він дозволяє привернути увагу до важливих питань, також як інструмент оцінки підтримки ідей влади», - зазначає Олександр Ткаченко заступник міського голови, який безпосередньо займається розробкою нового сайту. «Також свою окрему сторінку матиме «ЦНАП», що важливо для мешканців. Зараз ми тестуємо новий ресурс, приймаємо пропозиції, щоб виправляти всі неточності. Сайт створювався для людей, з пошуковою системою, а також зручний в адмініструванні для самих працівників міської ради, оскільки тепер кожен підрозділ відповідає за занесення своєї інформації», - додав Олександр Ткаченко.

Свіжі новини, анонси та документи Трускавецької міської ради виставляються на новому сайті http://tmr.gov.ua. Колишній ресурс truskavets-city.gov.ua залишається в робочому режимі, як архів, доступ до нього буде відкритий.


 

главная


главная


главная


главная


главная


главная


главная


Державний реєстр виборців