Дата: 29/02/2016
Тема:


Продовжується реалізація договору між міськрадою та ПрАТ«Трускавецькурортом»

У міській раді відбулося засідання постійної комісії з питань землекористування, містобудування та благоустрою...Продовжується реалізація договору між міськрадою та ПрАТ«Трускавецькурортом»

Горизонтальная линия в HTML

У міській раді відбулося засідання постійної комісії з питань землекористування, містобудування та благоустрою. Депутати розглянули ряд робочих питань, та проектів, які поступили впродовж місяця.

Серед проектів, що були винесені на розгляд земельної комісії питання надання в оренду, терміном на один рік, земельної ділянки ПрАТ «Трускавецькурорт», яка використовується для обслуговування свердловин. Згідно проекту рішення підприємство бере в оренду земельну ділянку площею 8,5 га. Ці площі були в оренді підприємства до 2013 року. Тодішньою владою було проведено експеримент – ПрАТу встановили 12% ставки податку на землю. Втім підприємство сплачувало лише за 1,9 га.

Згідно нещодавно підписаного договору (меморандуму) між міською радою Трускавця та ПрАТ «Трускавецькурорт», останній має збільшити орендні площі, які використовувало до 2013 року.

Також комісія розглянула питання про виготовлення проекту землеустрою для будівництва гаражів для учасників АТО. Розглянули питання про розірвання орендарем договору оренди на земельну ділянку та залученням їх до земель запасу міської радиГоризонтальная линия в HTML
дата публікації 29/02/16 Горизонтальная линия в HTML


Это статья
http://truskavets-city.gov.ua

URL этой статьи:
http://truskavets-city.gov.ua/modules.php?name=News&file=article&sid=6744