Дата: 29/02/2016
Тема:


ОГОЛОШЕННЯ

Управління житлово-комунального господарства і будівництва Трускавецької міської ради повідомляє...ОГОЛОШЕННЯ

Горизонтальная линия в HTML

Управління житлово-комунального господарства і будівництва Трускавецької міської ради повідомляє, що у березневому бюлетені Трускавецької міської ради «Голос ради», а також на офіційному веб - сайті Трускавецької міської ради буде опубліковано проект регуляторного акту «Про внесення змін до Положення про порядок залучення та встановлення розміру пайової участі (внеску) фізичних та юридичних осіб у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м.Трускавця, затверджене рішенням Трускавецької міської ради від 26 липня 2011 року №176» , з аналізом регуляторного впливу даного проекту рішення.

Всі зауваження та пропозиції надсилати на розгляд в Управління житлово-комунального господарства і будівництва Трускавецької міської ради за адресою: м. Трускавець вул. Бориславська, 1 (третій поверх кабінет №27). тел. 5-40-05, 5-47-39.

Розгляд зауважень та пропозицій буде проведено в місячний термін з дати опублікування проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу.Горизонтальная линия в HTML
дата публікації 29/02/16 Горизонтальная линия в HTML


Это статья
http://truskavets-city.gov.ua

URL этой статьи:
http://truskavets-city.gov.ua/modules.php?name=News&file=article&sid=6758