Дата: 03/03/2016
Тема:

У Трускавці змагались допризовники

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту спільно з міським відділом освіти організували та провели 1 та 2 березня 2016 року змагання з багатоборства допризовної молоді на базі НВК «СЗШ № 2-гімназія» та СЗШ №3...

Горизонтальная линия в HTML

У програму змагань входили такі види спорту, як: біг 100 м., біг 1000 м., метання гранати, плавання, стрільба з пневматичної гвинтівки та підтягування на перекладині. Переможцем змагань з бігу на дистанцію 1000 м. і зі стрільби став Гурський Роман - учень НВК «СЗШ № 2-гімназія», з метання гранати Криськів Дмитро - учень СЗШ №1, плавання Савка Богдан - учень СЗШ № 1, біг на 100 м. Крамар Влас - учень НВК «СЗШ № 2-гімназія», підтягування - Прихідько Владислав СЗШ №3 .

У командному заліку – 1 місце виборола команда НВК «СЗШ № 2-гімназія», 2 – місце СЗШ №3, 3 – місце СЗШ №1. Всі призери змагань були нагороджені призами та грамотами Трускавецької міської ради.

А вже 5-6 березня збірна команда допризовників міста буде приймати участь в обласних змаганнях у м. Львові за програмою ХХV спортивних ігор Львівщини. Бажаємо їм успіху. Зазначимо, що захід відбувся з метою визначення фізичної підготовленості допризовної молоді м. Трускавця до служби у Збройних Силах України та популяризації систематичних занять фізичною культурою та спортом серед молоді.