Дата: 04/03/2016
Тема:


Трускавецькі школярі є переможцями обласних олімпіад з базових дисциплін.

У ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін взяли участь 53 учні ЗНЗ міста...Трускавецькі школярі є переможцями обласних олімпіад з базових дисциплін.

Горизонтальная линия в HTML

У ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін взяли участь 53 учні ЗНЗ міста. З них 5 учнів(9,4%) стали переможцями. Найбільшу кількість – 4 призові місця за результатами всіх олімпіад посіли  учні НВК «СЗШ №2 - гімназія»:

    Гурський Роман – 10-А клас,  ІІІ місце( географія),  вчитель Сенькевич Анна Орестівна;

   Кривецький Михайло – 11-А клас, ІІІ місце (біологія), вчитель Пуців Михайло Васильович;

   Сторчоус Марія – 10-А клас, ІІІ місце (біологія), вчитель Пуців Михайло Васильович;

   Кліщ Наталія – 10- А клас, ІІІ місце (християнська етика), вчитель 

  Звірик Віра Львівна.

А учениця 10- Б клас СЗШ№1 Соловей Марія здобула ІІ місце в обласній олімпіаді з англійської мови (вчитель Веретко Іванна Романівна).

    Олімпіадні завдання, їх розв’язки та результати виконання завдань публікувалися відразу після перевірки робіт на сайті ЛОІППО. Це давало змогу кожному учаснику проаналізувати свій рівень підготовки, сприяло об’єктивності проведення олімпіад.

    Аналіз результатів участі учнів ЗНЗ м.Трускавця в обласних олімпіадах показав, що учителям необхідно посилити роботу з обдарованими учнями, відповідальніше готувати учасників олімпіад, провести самоаналіз рейтингових таблиць щодо результатів їх учнів в обласних олімпіадах, виявити причини низьких результатів.

 Тільки цілеспрямована системна робота педагогів під час підготовки учнів до олімпіад, конкурсів і змагань може сприяти тому, що наші учні будуть досягати кращих результатів.

 

               25 лютого 2016 року на базі ДНЗ №4 «Сонечко» відбувся міський семінар-практикум «Сучасний підхід до проведення  прогулянки в ДНЗ. Методичні рекомендації щодо структури прогулянки». Семінар проведений з метою

ознайомлення з досвідом роботи вихователів щодо використання традиційних та нетрадиційних методів при проведенні прогулянки в дошкільних навчальних закладах; демонстрації цілісного, продуманого підходу до проведення цього режимного моменту. Учасники заходу, вихователь-методист Добровольська І.І. (ДНЗ №2 «Ялинка»), вихователі Дригулич Н.М., (ДНЗ №2 «Ялинка»)Білас О.Є. (ДНЗ №5 «Зірочка»), Лепак Г.М. (ДНЗ №4 «Сонечко»), Капко Л.З. (ДНЗ №7 «Дзвіночок»), Плісак Л.В. (ДНЗ №6 «Теремок»), продемонструвати обізнаність у теорії цього питання та цікавий практичний матеріал до проведення прогулянок.

 

                 29.02.2016 року на базі СЗШ №3  м. Трускавця відбулася міська конференція «Леся Українка: погляд із сьогодення» для вчителів української мови та літератури, учнів 8 - 11 класів.

      До присутніх зі вступним словом звернулася методист методичного кабінету Гаврилик Ж.І., яка наголосила на тому, що життєпис і творчість Лесі Українки сьогодні, безперечно, належать до найбільш досліджуваних в Україні. Це данина пам’яті й шани геніальній поетесі, яка своєю творчістю відчинила двері в людський всесвіт. Вона випередила свій час на цілі епохи, бо творила у вимірах уселюдських, керувалася критеріями світовими.

    Учасники конференції мали змогу скласти для себе  цілісне уявлення  про неї як людину, митця( «Лесині обдарування та світ захоплень», учитель Ковалишин Г.М.), почути,  які чинники вплинули на формування особистості  європейського рівня («Луцьке оточення та родина Косачів», учениця 10-А класу СЗШ №3 Пономаренко Світлана»);  ознайомитися з цікавими фактами з історії кохання поетеси, торкнутися  потаємних глибин її поетичної душі  ( «Кохання та страждання Лесі Українки», вчитель СЗШ №1 Лешко Л.В.), розставити нові акценти в стосунках  Лесі Українки та  Климентія Квітки 

( «Несправедливо - лагідна любов. Почуття до Климентія Квітки», методист відділу освіти Гаврилик Ж.І.); висвітлити значення творчості Лесі Українки  для України та світової культури (« Леся Українка - великий будівничий національного духу», вчитель НВК «СЗШ №2-гімназія» Гриник О.М);  зазирнути в її творчу лабораторію, збагнути її пристрасне, світле слово та формувати внутрішню потребу орієнтуватися на високі моральні ідеали «Витоки та джерела  патріотизму Лесі Українки», учениця 10-А класу НВК «СЗШ №2 - гімназія» Бондарчук Діана).

     Усі виступи супроводжувалися цікавими мультимедійними презентаціями життєвого та творчого шляху Лесі Українки. Міська конференція стала чудовою нагодою для професійного спілкування педагогів-словесників  і засвідчила неабиякий інтерес учнів та вчителів міста до творчості Лесі Українки.

 

                    Напередодні святкувань Шевченкових днів у м. Трускавці вже традиційно проводиться конкурс з образотворчого мистецтва та  конкурс на кращого читця  поезій Шевченка, творів на шевченківську тематику, авторської поезії, інсценівки  серед школярів ЗНЗ міста та вихованців Будинку учнівської творчості.

                    У конкурсі з образотворчого мистецтва 2 березня взяло участь понад 50 дітей. Конкурсанти продемонстрували високу майстерність та володіння різними техніками виконання малюнка.

              Під час міського конкурсу на кращого читця, з-поміж іншого, прозвучав «Заповіт» семи мовами світу, авторські поезії юних трускавчан, що були пронизані патріотизмом,  перегукувалися із сьогоденням; виступи супроводжувалися мультимедійними презентаціями подій на Майдані під час Революції Гідності. І в усьому  простежувалася актуальність пророчого слова Великого Кобзаря.

Переможці конкурсів нагороджені грамотами відділу освіти Трускавецької міської ради, а кращі  декламатори читатимуть твори  Кобзаря на міському заході з нагоди 202-ї річниці з дня народження Т.Г.Шевченка в Палаці культури ім. Т.Г.Шевченка. Юні художники-переможці конкурсу демонструватимуть свої малюнки на загальноміській виставці.

 

СЗШ№1

                             Міський голова в гостях у школярів

          2 березня в актовій залі СЗШ № 1 відбулась зустріч учнів з мером міста п. Андрієм Кульчинським, який відзначив небайдуже ставлення дітей до складної ситуації в державі, їхню активну громадянську позицію та високий патріотизм. З приємністю пан голова вручив лідеру міського учнівського парламенту Галин Наталії подяку від керівника військово-цивільної адміністрації м.Авдіївка П.В.Малихіна «За щире та чуйне серце, неспокій душі, високу відповідальність за долі співвітчизників». Наталя подякувала за теплі, добрі слова і запевнила, що учні продовжать і надалі брати участь у різних благодійних акціях. Окрім цього, мер поспілкувався зі школярами, запропонувавши за круглим столом обговорити нагальні проблеми юнацтва і пообіцяв сприяти їх вирішенню. Як випускнику першої школи Андрію Кульчинському не байдуже, в яких умовах навчаються учні, і тому всіма силами він сприятиме покращенню благоустрою школи. 

                     01.03 відбувся виховний захід «Ні, я жива, я буду вічно жити», присвячений 145-річниці від дня народження Лесі Українки. Захід підготувала Мотика В.Т. з учнями 4-В класу.

                       02.03 відбулась дискусія учнів 3-4 класів з представником служби у справах        дітей Трускавецької міської ради на тему «Шкільна дружба».

 

 НВК «СЗШ№2-гімназія»

29.02. в НВК «СЗШ №2-гімназія» розпочалась декада математики - період, коли вся школа заряджається математичним настроєм. Діти підготували математичні ребуси та кросворди, які із задоволенням розв’язували.

 

СЗШ№3

28 лютого 2016 року учні та вчителі СЗШ №3 м. Трускавця вже вкотре, озброївшись піснями та віршами, подарували нашим захисникам два чудові концерти у 184 навчальному центрі с. Старичі (Яворівський полігон).

Щирі дитячі виступи зворушили солдат до сліз, вони віддячили юним артистам гучними оплесками. Атмосферу, яка панувала в залі, важко передати словами, після концерту ніхто не поспішав розходитись, солдати спілкувались з дітьми, робили фото на пам'ять.

Між концертами діти мали змогу покуштувати солдатський обід та відвідати цікаву екскурсію.

Цього разу трускавчани приїхали з очільником свого міста А. Б. Кульчинським, який вже вкотре підтримує та сприяє виїзду школярів.

Командування частини висловило подяку колективу школи на чолі з директором Г.І. Умновою.

Окремо хочеться висловити подяку меценатам: ФПП Табачинському І. В., ПП «Оберіг» Гнідану А.М., ПП «Трускавець - Транс» Гарбузинському Ю. І. та А.Б. Кульчинському за особисту матеріальну допомогу.

Організатори акції: Пархоменко І.А. вчитель історії, Подоляк Н.М. вчитель фізкультури, Горічко М.Й. бібліотекар, Даниляк І.Л. соціальний педагог, Салань В.П., вчитель фізики, Боднар Т.О., вчитель початкових класів, Баняс О.А., педагог організатор, та вчителі музики Стець М.В., Родіонова І.В.  

 

                         У рамках відзначення 145-річчя від дня народження Лесі Українки в школі було проведено конкурс на  кращого читця поезій поетеси, конкурс  малюнків, літературний вечір «Ні!  Я жива! Я буду жити вічно!», батьківська конференція, виставка в бібліотеці «Дочка Прометея», виступ учнів у міській дитячий бібліотеці.

            Слід відзначити, що заходи  проведені на високому організаційному та естетичному рівнях.

            Святом поезії став шкільний конкурс. Учні початкових класів із захопленням, майстерно і щиро читали вірші. Іхні виступи свідчили про те, що вчителі початкових класів добре підготували своїх вихованців, подбали за естетику костюмів, підбір маловідомих поезій поетеси. Переможцями стали : Хічілмаз Артур, уч. 1-Б класу (уч.Горічко С.Б.), Петрів Дана, уч. 1-Б класу (уч.Горічко С.Б.), Понізова Софія та Давидова Павлина, учениця 1-А класу (уч.Дуб М.М.),  Попруженко Марина, уч.2-А класу (уч.Замлинська О.М.), Сливка Софія, уч. 2-Б класу (уч. Забитко М.Р.), Стець Софія, уч.2-А класу , Городиська Яна, уч.2-А класу (уч.Замлинська О.М.), Пасемко Ярина, Ковач Анастасія,уч. 3-А класу (уч.Мотика Л.Р.),Фещак Андріана, Габшій Максим, Підлужна Анетта, уч. 3-Б класу (уч.Кропивницька Л.М.), Хічілмаз Софія, Громова Олександра, уч. 4-А класу (уч.Боднар Т.О.), Петракова Юлія, уч. 4-Б класу (Крамар Л.М.).

            Оригінальністю творчого задуму, високим художнім рівнем відрізнялися роботи переможців конкурсу малюнка:Понізової Софії (1-А кл.), Станович Ірини, Івахно Ганни, Петрів Дани, Маліш Софії, Мацан Аріадни, Паньків Анастасії, Підкови Віталія, Хомік Владислава (1-Б кл), Іоргочева Олександра, Попруженко Марини, Шаталіної уляни (2-А кл.), Загвойського Михайла (2-Б кл.) Пасемко Ярини (3-А кл.), Кулешової Божени, Пильгун Ангеліни, Кравців Анастасії (3-Б кл.), Іоргачева Павла, Хічілмаз Софії, Лоскутової Анастасії, Нестор Андріани (4-Б кл.).

 

                  25 лютого в актовій залі школи зібралися вчителі та учні 7-10 класів на літературному святі  «Ні!  Я жива! Я буду жити вічно!», яке підготували учні 8-Б класу разом з класним керівником, вчителем української мови та літератури Кравчук Л.С. за участю учнів 9-А та 10-А класів.

            Розпочався захід піснею на слова Лесі Українки «Слово, чому ти не твердая  криця…» у виконанні хлопців 10-А класу та віршем «Мій шлях», який декламувала  Бельська Соломія, учениця 9-А класу. Сторінку за сторінкою життєвого і творчого шляху видатної поетеси гортали ведучі Богуцька Дарина та  Олексів Іван. Слова ведучих  доповнювали вірші, інсценізації «Лісової пісні» та «Одержимої». Гра учнів-акторів була щирою, відтворювала настрій героїв, їхні почуття та переживання. І за це їм заслужено аплодували глядачі. Завершився захід віршем ЛесіУкраїнки «Хто вам сказав, що я слабка?» та словами поетеси про величну любов до України, якій вона віддала всю себе до останку і тому згоріла в тій любові дотла, як і тисячі сьогоднішніх українців за незалежність держави. Разом з ученицею 2-А класу Шаталіною Уляною, яка виконала пісню «Молитва  за Україну», молились за кращу долю України всі присутні в залі.

            Фрагменти цього свята змогли переглянути і батьки, які були учасниками батьківської конференції, що відбулася 26 лютого. Емоційним, змістовним і цікавим був виступ учнів 9-Б класу Макарець Світлани, яка розкрила тему «Леся Українка і родина». Учениця наголосила, що хоче розповісти батькам про цікаві факти  з життя  родини Косачів, про стосунки батьків і дітей, про ставлення поетеси до  своїх сестер та батьків, інших близьких родичів. Затамувавши дихання, батьки уважно слухали ученицю, подумки аналізували стосунки в своїй  сім'ї , плануючи, що треба змінити в ставленні до власних дітей.

            Не менш цікавим для батьків був виступ директора школи Г.Умнової, яка підвела підсумки навчально-виховної роботи в І семестрі 2015-2016 н.р., проаналізувала участь учнів у різноманітних  конкурсах та ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад. Батьки мали змогу ознайомитись із змістом виховної роботи в І семестрі, подивитись короткий фільм про  волонтерську діяльність учителів та учнів школи. Голова  ради школи Пономаренко Н.А. поінформувала батьків про  надходження коштів на рахунок фонду розвитку школи «Школа-Родина» та їх використання в  2015 році.

            Грамотами школи були нагороджені батьки учнів: Наконечний Ю.О. – за сприяння в зміцненні матеріально-технічної бази школи, Табачинський І.В. – за підвищення рівня національно-патріотичного виховання  учнів школи та сприяння  волонтерської діяльності вчителів та учнів школи, Пономаренко Н.А., Родіонова І.В., Антощук О.Я., Дідух Б.Я., Мицик С.О. -  за зразкове виховання дітей та  сприяння розвитку їх інтелектуальних та творчих здібностей.

            Виставка малюнків учнів початкових класів подарувала батькам не тільки естетичну насолоду, захоплення художньою творчістю школярів, але й переконала їх у  тому, що вчителі школи  наполегливо працюють над розвитком творчого потенціалу своїх вихованців.

 

29 учнів 1-4 класів взяли участь у обласному етапі ІХ Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості «Смачно, корисно, барвисто», який проходив під гаслом «Наше здоров'я з садів, городів, ланів і лук» і завершився 22 лютого 2016 року. Найактивнішими були учні таких класів: 1-Б -  9 учнів, 2-А – 11 учнів, 3-Б – 3 учні, 4-А – 2 учні, 4-Б – 2 учні, 1-А – 2 учні.

            За підсумками цього конкурсу Львівський обласний центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді видав наказ № 6 –з від 22.02.2016 р., у якому відзначено, що учні СЗШ № 3 м.Трускавця були найактивнішими серед усіх навчальних закладів Львівщини. Цим наказом визначено переможців в номінаціях:

  • Мультимедійна презентація «Прянощі на кухні»

            ІІ місце Іоргачева Павла, уч. 4-А класу.

  • «Вірш «Ода овочу»

            ІІІ місце Поліщук Евеліну, уч. 2-А класу

            ІІІ місце Підлужну Анету, уч.3-Б класу

  • «Художня робота «Підставка під тарілку»

            ІІ місце Хомика Владислава, уч.1-Б класу

            ІІ місце Конколя Марка, уч. 1-Б класу

            ІІІ місце Стець Софію, уч. 2-А класу

            ІІІ місце Німас Ксенію, уч. 2-А класу

  • художня робота «Лялька з шухляди на кухні»

            ІІ місце Самара Ігоря, уч. 1-Б класу

 

            Цим же наказом винесено подяку учителям: Горічко С.Б., Боднар Т.О., Замлинський О.М., Кропивницькій Л.М.

 

 

БУТ

            2 березня 2016 року на базі відділу технічної творчості Центру творчості дітей та юнацтва Галичини у м. Львові відбулися обласні командні змагання з мистецтва орігамі на тему «Світ казки». Цьогоріч у змаганнях взяли участь 16 команд з різних куточків Львівської області. Трускавець у цих змаганнях представляли вихованці гуртка «Паперопластика» Будинку учнівської творчості, керівник гуртка Гривняк Л.М. 

Юні трускавчани гідно виступили, посівши за підсумками змагань призові місця у молодшій віковій категорії:

ІІ місце – команда Іванців Арсен, учень 5-Б кл. «СЗШ»2-гмназія»,

                               Матлак Владислав, учень 4-В кл. «СЗШ»2-гмназія»,

ІІ місце - команда Кордас Віталій, учень 6-А кл. СЗШ№1,

                    Колосовська Ангеліна, учениця 4-А кл. НВК «СЗШ»2-гмназія».

Діти були нагороджені дипломами та медалями.

 

25.02. – на базі БУТ відбувся міський конкурс «Я - бойківчанка». Конкурсантки представили себе на манер, близький їхньому характеру; розповіли гостям про бойківський костюм та його символіку; продемонстрували свої знання й вміння: наліпили вареників, вгадували назви танців, танцювали. Того ж дня, 25 лютого українці відзначали 145-річницю від дня народження Лесі Українки. Ведучі пригадали присутнім нелегку долю великої Письменниці, яка розкрила свою душу у віршах; учасниці конкурсу зачитали кілька з них.

Переможців й учасниць конкурсу нагороджено грамотами та призами.Горизонтальная линия в HTML
дата публікації 04/03/16 Горизонтальная линия в HTML


Это статья
http://truskavets-city.gov.ua

URL этой статьи:
http://truskavets-city.gov.ua/modules.php?name=News&file=article&sid=6782