Дата: 09/03/2016
Тема:


Художній музей М.Біласа і «Шевченко в дитячому вимірі»

Святкування Шевченкових днів у Трускавці розпочалося мистецьким заходом в пятницю 4 березня в Художньому музеї М.Біласа дитячим концертом та відкриттям виставки «Шевченко в дитячому вимірі»...Художній музей М.Біласа і «Шевченко в дитячому вимірі»

Горизонтальная линия в HTML

Святкування Шевченкових днів у Трускавці розпочалося мистецьким заходом в пятницю 4 березня в Художньому музеї М.Біласа дитячим концертом та відкриттям виставки «Шевченко в дитячому вимірі».

Своє музичне мистецтво у вінок Кобзареві подарували учні та викладачі Трускавецької школи мистецтв: звучало фортепіано та бандури, лунав чудовий жіночий спів та поезія. Яскравою подією стала виставка творчих робіт учнів художнього відділення школи мистецтв, де навіть виконано рукою дітей портрет Шевченка.

Тарас Шевченко. З цим іменем сьогодні на планеті ідентифікується Україна та українці. І хто б ти не був, де б не жив, той, хто перечитає «Кобзаря», не зможе уявити своєї долі без Шевченка.

День народження і день смерті Тараса Шевченка стоять поряд – 9 і 10 березня. А між цими двома березневими днями – 47 років нелегкого життя, яке стало славою і гордістю українського народу.

Дослідники спадщини Кобзаря стверджують, що поетичних творів Шевченка до нас дійшло понад 240, а мистецьких – олійних картин, акварелей, сепій, офортів, малюнків – майже 1200. Сама ця кількість свідчить про його глибоку закоханість у малярство. Не випадково його твори виставлялися на академічних виставках, а за видатні успіхи у гравюрі Шевченкові було присвоєно звання академіка.

Дивлячись на художні роботи поета та читаючи Кобзаря ми щоразу зримо відчуваємо велич і багатогранність таланту Шевченка і переконуємося, що завдяки великій праці він зумів передати у словесних і живописних творах свою палку любов до народу України і тривогу за її долю.

Тож творчість наших дітей ще раз доводить, що Україна має таланти і її майбутнє – у наших дітях.Горизонтальная линия в HTML
дата публікації 09/03/16 Горизонтальная линия в HTML


Это статья
http://truskavets-city.gov.ua

URL этой статьи:
http://truskavets-city.gov.ua/modules.php?name=News&file=article&sid=6787