Дата: 09/03/2016
Тема:


Трускавець з Надією Савченко

Сьогодні на головний Майдан міста зібрались три покоління трускавчан аби висловити свою підтримку політичній бранці...Трускавець з Надією Савченко

Горизонтальная линия в HTML

Зі сцени до присутніх звернулись: отець Володимир Бондарчук, однопартієць Надії Руслан Крамар – голова трускавецького осередку ВО «Батьківщина», АТОвець Василь Тимчишак, Святослав Грабовський – голова Громадського Руху «Народний контроль». Кожен з них у своєму виступі закликав українців бути справжніми патріотами, беручи за приклад життя і боротьбу Надії.

На завершення віче Андрій Кульчинський – міський голова – від імені усіх трускавчан висловив підтримку героїчній жінці, що стала жертвою політичних торгів та зачитав звернення громади Трускавця до Президента України та світової (дтпломатичної) спільноти щодо питання звільнення української військовополоненої Надії Савченко:

« За всіма законами міжнародного права Надія Савченко мала б бути звільнена у процесі політичних перемовин між двома країнами, проте підступна та хитра позиція Росії ні разу не давала зробити цього.

Схоже, що до сьогодні наша громадянка, Народний депутат України, є всього лише розмінною монетою у торгах між Путіним та Європою.

Тому ми, мешканці міста Трускавець, закликаємо сьогодні увесь світ, всю Україну вийти на підтримку Надії на центральні площі своїх міст. Ми також звертаємося відкритим листом до Президента УКраїни: просимо діяти! Діяти рішуче та миттєво. Україна достатньо сильна, аби захистити свою Надію.

Боротьба Надії – це боротьба всієї української нації. Кожна українська сім’я живе у переживаннях за Савченко». Цей відкритий лист трускавчани підтримали одноголосно.

Надія Савченко – символ сучасної України, приклад нескореності та великої любові до Батьківщини!

Слава Надії! Слава Україні!Горизонтальная линия в HTML
дата публікації 09/03/16 Горизонтальная линия в HTML


Это статья
http://truskavets-city.gov.ua

URL этой статьи:
http://truskavets-city.gov.ua/modules.php?name=News&file=article&sid=6789