Дата: 11/03/2016
Тема:


Тематична година «…і буде син, і буде мати, і будуть люди на землі»

В ці чудові весняні дні коли по всій Україні проходять Шевченківські дні в територіальному центрі соціального обслуговування було проведено тематичну годину «…І буде син, і буде мати, і будуть люди на землі»...Тематична година «…і буде син, і буде мати, і будуть люди на землі»

Горизонтальная линия в HTML

В ці чудові весняні дні коли по всій Україні проходять Шевченківські дні в територіальному центрі соціального обслуговування було проведено тематичну годину «…І буде син, і буде мати, і будуть люди на землі»

До присутніх звернулася директор терцентру Олена Пилат привітавши з Днем народження Кобзаря.

Неможливо уявити український народ без імені Тараса Шевченка. Нам здається , що ми вже все знаємо про творчість поета, про його трагічну долю. Та він мало знайомий нам просто як людина: про що мріяв, кого любив, за ким страждав…На заході присутні мали змогу перегорнути деякі потаємні сторінки його життя. У глибинний світ життя і творчості Тараса глядачів провели «Музи». У ролі «Муз» виступили активні жінки – волонтери, відвідувачі терцентру. Це Антоніна Леонова, Зінаїда Волчкова, Лариса Павленко, Ірина Палинська, Світлана Вовків, Зінаїда Датольєва, Розалія Казакова. Ведучою заходу була інструктор з трудової адаптації Лідія Дідух.

Сьогодні, в такий складний для України час, українські жінки як героїні Т.Г. Шевченка стали “Символом незламності українського духу та героїзму, символом того, як треба захищати і любити Україну.” Такою жінкою стала Надія Савченко. Присутні у спільній молитві побажали Надії швидкого одужання і повернення на Україну.

Глядачі переглянули документальний фільм «Жіночі долі у творчості Шевченка», бажаючі читали поезію Кобзаря.

Закінчився захід спільним читанням Шевченкового «Заповіту».Горизонтальная линия в HTML
дата публікації 11/03/16 Горизонтальная линия в HTML


Это статья
http://truskavets-city.gov.ua

URL этой статьи:
http://truskavets-city.gov.ua/modules.php?name=News&file=article&sid=6793