Дата: 14/03/2016
Тема:


Педагогічна майстерня вчителя

11 березня 2016 року на базі СЗШ № 1 м.Трускавця відбувся міський семінар вчителів початкових класів. Провідною темою заходу були інноваційні педагогічні технології у навчально-виховному процесі...Педагогічна майстерня вчителя

Горизонтальная линия в HTML

11 березня 2016 року на базі СЗШ № 1 м.Трускавця відбувся міський семінар вчителів початкових класів. Провідною темою заходу були інноваційні педагогічні технології у навчально-виховному процесі.

Семінар проводився у форматі квесту. Розпочався інтерактивним уроком у музеї М.Біласа (4-А клас, вчитель Томашівська Н.В. ). Учні спостерігали за роллю дієслів у поезіях Т.Г.Шевченка, за ілюстраціями до них, виконаними вихованцями школи мистецтв.

Вчителі шкіл міста побували на відкритих уроках наймолодших учнів – першокласників, які показали свої ґрунтовні знання з математики (1-В клас, вчитель Коннова М.М.) та навчання грамоти (1-А клас, вчитель Жеплінська Н.М.). Вчитель Вересай Н.І. з учнями 2-А класу провела цікавий урок з образотворчого мистецтва, який завершився виставкою дитячих малюнків «Гарна хатка».

Зворушливим акцентом семінару став виховний захід до Року Божого Милосердя, який підготувала вчитель християнської етики Хомин Л.В. з учнями 3-Б класу.

Заступник директора з навчально-виховної роботи в початкових класах Кічун М.М. завершила семінар тренінгом «У педагогічній майстерні вчителя». Педагоги працювали у мікрогрупах, виконували цікаві інтерактивні завдання на чолі з завідувачем відділу освіти Юрківим А.С.Горизонтальная линия в HTML
дата публікації 14/03/16 Горизонтальная линия в HTML


Это статья
http://truskavets-city.gov.ua

URL этой статьи:
http://truskavets-city.gov.ua/modules.php?name=News&file=article&sid=6804