Дата: 14/03/2016
Тема:


Починаючи з 5 березня 2016 року у СЗШ № 1 проходять адаптаційні заняття для майбутніх першокласників.

Перша зустріч дітей та батьків з вчителями розпочалась урочисто біля шкільної святині – каплички з молитви та Божого благословення, яке провів о.Василь Нестер...Починаючи з 5 березня 2016 року у СЗШ № 1 проходять адаптаційні заняття для майбутніх першокласників.

Горизонтальная линия в HTML

Перша зустріч дітей та батьків з вчителями розпочалась урочисто біля шкільної святині – каплички з молитви та Божого благословення, яке провів о.Василь Нестер.

Для учнів щосуботи проводяться по 2 заняття, для того, щоб познайомитись з учнями, їх батьками, побачити загальний розвиток кожної дитини.

Одночасно із заняттями для учнів у актовій залі тривають заняття для батьків. Розпочались вони духовними настановами з якими звернувся о.Василь, адже його троє дітей також є учнями нашої школи. Перед батьками виступила практичний психолог Шубеляк О.О. Плануються виступи логопеда, вчителів початкових класів. Завершаться адаптаційні заняття батьківською конференцією «Впевнений старт», який проведе заступник директора Кічун М.М.Горизонтальная линия в HTML
дата публікації 14/03/16 Горизонтальная линия в HTML


Это статья
http://truskavets-city.gov.ua

URL этой статьи:
http://truskavets-city.gov.ua/modules.php?name=News&file=article&sid=6805