Дата: 17/03/2016
Тема:


До департаменту розвитку та експлуатації житлово – комунального господарства облдержадміністрації звернулися з прохання допомогти у лікуванні Свірнюку Андрію Олеговичу

Потрібна трансплантація печінки від донора в клініці Сент – Люкс, Бельгія. Вартість лікування становить 127 245 євро...До департаменту розвитку та експлуатації житлово – комунального господарства облдержадміністрації звернулися з прохання допомогти у лікуванні Свірнюку Андрію Олеговичу

Горизонтальная линия в HTML

До департаменту розвитку та експлуатації житлово – комунального господарства облдержадміністрації звернулися з прохання допомогти у лікуванні Свірнюку Андрію Олеговичу 02.12.2012 року народження, якому лікарі поставили діагноз: вроджена патологія розвитку, артезія жовчовивідних шляхів печінки, біліарний цироз печінки. Потрібна трансплантація печінки від донора в клініці Сент – Люкс, Бельгія. Вартість лікування становить 127 245 євро.

Самотужки зібрати необхідну суму ця родина не в змозі, тому, уклінно просимо посприяти у наданні матеріальної допомоги цій родині усіх небайдужих людей та розповсюдити дану інформацію між підприємства комунального господарства та інших підприємств району/міста.

Картка Privat Bank 4149497857168548 зареєстрована на маму Андрія Свірнюк Маріанну Володимирівну. Всі необхідні документи додаємо. За додатковою інформацією просимо звертатись безпосередньо до батьків Андрія – 0663002989 (Маріанна). Щиросердечно дякуємо Вам за розуміння та допомогу!

посилання на документиГоризонтальная линия в HTML
дата публікації 17/03/16 Горизонтальная линия в HTML


Это статья
http://truskavets-city.gov.ua

URL этой статьи:
http://truskavets-city.gov.ua/modules.php?name=News&file=article&sid=6822