Дата: 18/03/2016
Тема:


Семінар-навчання працівників соціальної сфери на тему «Впровадження нових прогресивних технологій в соціальну роботу».

Начальник Управління комунальної власності О.Сегер...Семінар-навчання працівників соціальної сфери на тему «Впровадження нових прогресивних технологій в соціальну роботу».

Горизонтальная линия в HTML

16 березня 2016 року на базі Трускавецького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних посчлуг) відбувся семінар на тему «Впровадження нових прогресивних технологій в соціальну роботу», відповідно до Закону України «Про соціальні послуги», наказу Міністерства соціальної політики України № 1261 від 30.12.2015 року «Про затвердження Державного стандарту соціальної послуги представництва інтересів» зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22 січня 2016 року за №127/28257.

Цей Державний стандарт застосовується для організації надання соціальної послуги представництва інтересів сім’ям та/або особам, які перебувають у складних життєвих обставинах (бездомні особи, особи, які відбули покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк, громадяни похилого віку, інваліди, особи, постраждалі від торгівлі людьми, від насильства у сім’ї тощо), прийомним сім’ям, дитячим будинкам сімейного типу, сім’ям опікунів, піклувальників, а також для здійснення моніторингу й контролю за якістю надання соціальної послуги представництва інтересів.

     Основні заходи, що складають зміст соціальної послуги представницва інтересів:

  • ведення переговорів від імені отримувача соціальних послуг;
  • допомога в оформленні або відновленні документів;
  • сприяння в отриманні реєстрації місця проживання або перебування;
  • допомога у розшуку рідних та близьких, відновлення родинних та соціальних зв’язків;
  • сприяння у забезпеченні доступу до ресурсів і послуг за місцем проживання/перебування, встановлення зв’язків з іншими фахівцями, службами, організаціями, підприємствами, органами, закладами, установами тощо. 

В семінарі взяли участь спеціалісти та фахівці з соціальної роботи, соціальні робітники, волонтери, представники громадських організацій.

Семінар передбачав обмін досвідом щодо впровадження нових інноваційних послуг для використання в роботі.

Директор терцентру О. Пилат акцентувала увагу учасників семінару на важливості впровадження нових прогресивних технологій в соціальну роботу та реалізації Державного стандарту соціальної послуги представництва інтересів.

 

 

 

Соціальний працівник                                                                   Г.МаксимичГоризонтальная линия в HTML
дата публікації 18/03/16 Горизонтальная линия в HTML


Это статья
http://truskavets-city.gov.ua

URL этой статьи:
http://truskavets-city.gov.ua/modules.php?name=News&file=article&sid=6827