Дата: 21/03/2016
Тема:


Трускавецька міська асоціація інвалідів взяла участь в чемпіонаті Львівської області з Боча серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату .

Змагання проводились 18-19 березня 2016 року за адресою: м. Львів, вул. Зелена, 59, тенісний зал ЛО ФСТ "Динамо".Трускавецька міська асоціація інвалідів взяла участь в чемпіонаті Львівської області з Боча серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату .

Горизонтальная линия в HTML

Змагання проводились 18-19 березня 2016 року за адресою: м. Львів, вул. Зелена, 59, тенісний зал ЛО ФСТ "Динамо".

Метою проведення змагань є розвиток та популяризація виду спорту Боча серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, підвищення спортивної майстерності учасників, визначення сильніших спортсменів для їх подальшої участі у змаганнях вищого рангу, поширення виду спорту в Львівському регіоні як найбільш доступного для людей з важкими порушеннями опорно-рухового апарату. З шістнадцяти команд Львівської області трускавчани посіли ІІІ призове місце та нагороджені грамотою і Кубком ,згідно правил BISFed (Міжнародної спортивної федерації боча) Загальне керівництво, організація та проведення змагань, здійснювалася Львівським регіональним центром "Інваспорт". Безпосереднє проведення змагань покладалося на головну суддівську колегію (ГСК). Головний суддя змагань Николаєв Мирослав Степанович, Витрати на участь команди у чемпіонаті забезпечив відділ з питань сім*ї ,молоді та спорту Трускавецької міської ради,який очолює Коваль Роман Львович.Трускавецька міська асоціація інвалідів також дякує депутату Трускавецької міської ради Михайлові Малащаку за надання матеріальної допомоги учасникам на участь в чемпіонаті Львівської області з Боча.

Голова Трускавецької МАІ ЛОАІ ВОІ СОІУ Надія Заблоцька.Горизонтальная линия в HTML
дата публікації 21/03/16 Горизонтальная линия в HTML


Это статья
http://truskavets-city.gov.ua

URL этой статьи:
http://truskavets-city.gov.ua/modules.php?name=News&file=article&sid=6840