Дата: 22/03/2016
Тема:


На Львівщині завершився чемпіонат України з біатлону-2016

Днями у с. Яворів Турківського району завершився чемпіонат України з біатлону. Участь у змаганнях взяли 50 найкращих біатлоністів України, які представляли збірні команди шести областей України та м. Київ. Про це повідомила заступник начальника управління фізичної культури і спорту Оксана Вацеба.На Львівщині завершився чемпіонат України з біатлону-2016

Горизонтальная линия в HTML

Днями у с. Яворів Турківського району завершився чемпіонат України з біатлону. Участь у змаганнях взяли 50 найкращих біатлоністів України, які представляли збірні команди шести областей України та м. Київ. Про це повідомила заступник начальника управління фізичної культури і спорту Оксана Вацеба.

У перший день змагань чемпіоном України серед чоловіків на спринтерській дистанції 10 км став Дмитро Ігнатьєв із Харківської області. Представник Львівщини Ярослав Вахула посів 9 місце.

Серед жінок на дистанції 7,5 км найкращою стала Надія Бєлкіна із Київщини. Представниця Львівської області Лілія Горпинич посіла 6 місце.

У другий змагальний день у гонці переслідування на дистанції 12,5 км серед чоловіків чемпіоном України вдруге став Дмитро Ігнатьєв. Із біатлоністів Львівщини найкращий результат – у Ярослава Вахули – 11 місце.

Серед жінок на дистанції 10 км чемпіонкою України також вдруге стала Надія Бєлкіна. Лілія Горпинич, яка представляла збірну Львівської області, фінішувала шостою.

Третій день чемпіонату України визначив кращих у естафетних змаганнях. У змішаній індивідуальній естафетній гонці змагалося 12 команд: чоловіки долали дистанцію 7,5 км, жінки – 6 км. Перше місце виборола друга збірна команда Чернігівської області у складі Юлії Бригінець та Андрія Доценка. Третіми фінішували представники команди Львівської області: Лілія Горпинич та Тарас Мусікевич.

У змішаній естафеті виступили 6 команд, де чоловіки долали 2 етапи по 7,5 км, а жінки – 2 етапи по 6 км. Перемогу виборола команда Сумської області, а команда Львівщини завершила естафету на 5 місці.

http://loda.gov.ua/news?id=20710Горизонтальная линия в HTML
дата публікації 21/03/16 Горизонтальная линия в HTML


Это статья
http://truskavets-city.gov.ua

URL этой статьи:
http://truskavets-city.gov.ua/modules.php?name=News&file=article&sid=6852