Дата: 23/03/2016
Тема:


СВЯТО КНИГИ.

Починаючи з 1993 року впродовж весняних канікул у дитячих бібліотеках нашої країни проходить Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Це час, сповнений дивовижного книжкового розмаїття.СВЯТО КНИГИ.

Горизонтальная линия в HTML

Починаючи з 1993 року впродовж весняних канікул у дитячих бібліотеках нашої країни проходить Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Це час, сповнений дивовижного книжкового розмаїття.

В міській бібліотеці для дітей зібрались шанувальники книги на Свято дитячої книги.

В стінах бібліотеки розгорнулося незвичайне дійство. Бібліотекар Наталія Іваночко розповіла присутнім про значення книги в житті людини. Загадки, вікторини, прислів’я, ігри сплелись у віночок розваг. Юні читай -лики проявляли неабияку кмітливість, відповідаючи на каверзні питання.

Приємні враження залишили виступи ансамблю сопілкарів “Дударик”, учнів 5-Б класу СЗШ №3, класний керівник Наталія Машненко та учнів 7-А класу, класний керівник Ірина Хованець, які заспівали ряд пісень про книгу під музичний супровід бібліотекаря Лесі Цісінської.

Несподіванкою і приємним сюрпризом свята були Книжка, Королева книг та сценка “Зустріч Королеви книг , Червоної Шапочки та Незнайка у бібліотеці” з якими всі присутні помандрували у чудовий світ найулюбленіших книжок.

На завершення свята юні артисти лялькового театру “Трускавочка” показали виставу “Звірі лікують книгу”.

Юні артисти цікаво, артистично і змістовно продемонстрували дії у веселій, пізнавальній та ігровій формі.

Сміх, радість, добрий настрій панували на святі. Діти мали змогу дізнатись багато цікавого. Вони зрозуміли, що саме дитяча книга несе мудре, розумне, добре слово дітям. Присутні свята отримали часточку добра, тепла, і звичайно, знання.Горизонтальная линия в HTML
дата публікації 23/03/16 Горизонтальная линия в HTML


Это статья
http://truskavets-city.gov.ua

URL этой статьи:
http://truskavets-city.gov.ua/modules.php?name=News&file=article&sid=6860