Дата: 24/03/2016
Тема:


Відбулось засідання Координаційної ради у справах інвалідів при міському голові

16 березня 2016 року в приміщенні виконкому Трускавецької міської ради відбулось засідання Координаційної ради у справах інвалідів при міському голові, на якому затверджено план роботи на 2016 рік, проаналізовано стан виконання «Міської комплексної програми соціальної підтримки та реабілітації інвалідів на 2015-2018 роки у м.Трускавець» у 2015 році та обговорено заходи на виконання програми у 2016 році.Відбулось засідання Координаційної ради у справах інвалідів при міському голові

Горизонтальная линия в HTML

16 березня 2016 року в приміщенні виконкому Трускавецької міської ради відбулось засідання Координаційної ради у справах інвалідів при міському голові, на якому затверджено план роботи на 2016 рік, проаналізовано стан виконання «Міської комплексної програми соціальної підтримки та реабілітації інвалідів на 2015-2018 роки  у м.Трускавець» у 2015 році та обговорено заходи на виконання програми у 2016 році.

  Відповідно до «Міської комплексної програми соціальної підтримки та реабілітації інвалідів на 2015-2018 роки  у м.Трускавець» у 2015 році:

    Управлінням праці та соціального захисту населення, відповідно до рішень міської ради надавалась щомісячна  адресна грошова допомога в розмірі 280грн інвалідам  міста на покриття витрат на житло та комунальні послуги та  щомісячна грошова компенсація непрацюючим  працездатним особам, які здійснювали догляд за інвалідом І групи, або за престарілим, який досяг   80-річного віку. На що з місцевого бюджету було виділено 564,67грн.

    За рахунок коштів місцевого бюджету  для 10 інвалідів міста придбано прилади обліку води на суму 11тис.грн.

   У 2015 році Асоціації інвалідів з міського бюджету надано фінансову підтримку для проведення її статутної діяльності в розмірі 20тис.грн.

    Для одного інваліда придбано санаторно-курортну путівку за рахунок місцевого бюджету.

   З державного бюджету у 2015 році безкоштовні санаторно-курортні путівки одержали 4 інваліди війни,  12 учасників війни, 8 учасників бойових дій та 20  інвалідів загального захворювання. 

    Скеровано на проходження комплексної реабілітації в Обласному центрі соціальної реабілітації для дітей-інвалідів «Сонечко» – 3 дітей-інвалідів та 1 інваліда 3 групи з дитинства – на професійне навчання в реабілітаційний центр м.Львова  на Хуторівку. Одну дитину скеровано до ДП МДЦ «Молода гвардія».

     На обслуговуванні в Трускавецькому територіальному центрі соціального обслуговування знаходилось 626 інвалідів. Для інвалідів, які знаходились на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома соціальні робітники надали  понад 40 видів різних послуг.     Відділенням соціально-побутової адаптації терцентру проведено культурно-мистецькі заходи на які запрошувались інваліди:

   - Тематичні програми до Різдвяних свят, до Дня матері,   Дня вишиванки,  Дня Конституції, «Година пам’яті Героїв Небесної Сотні»,  година присвячена 201-річниці від Дня народження Т.Г.Шевченка.

     Проведено майстер – класи для інвалідів:  з виготовлення ялинкових прикрас;  розмальовування писанок до свята Паски;  виготовлення Великодніх відкриток; з в’язання рукавичок та шкарпеток для воїнів АТО; виготовлення квітків пам’яті до Дня Перемоги.  Проведено безкоштовні екскурсії в музеї міста.

Для 16 інвалідів міста надавались щоденні безкоштовні обіди в їдальні “Пельменна”.

    У міському центрі соціальних служб для сім’ї дітей та молоді  перебувало під супроводом 5 сімей, в яких виховуються діти-інваліди в тому числі дві сім’ї – переселені з тимчасово окупованої території України. Їм надавалась психологічна, педагогічна та гуманітарна допомога.

    Відділом освіти забезпечено індивідуальну форму навчання для дітей-інвалідів, які не можуть відвідувати школу.

   У міській лікарні для інвалідів палати стаціонарного відділення оснащено предметами догляду за важкохворими, налагоджено відпуск безкоштовних та пільгових рецептів.

  Трускавецьким міським центром зайнятості 37 особам з інвалідністю  надано профінформаційні та профконсультативні послуги, працевлаштовано 13 інвалідів.

   Проводилась співпраця з відділенням товариства Червоного Хреста, з громадськими організаціями, з релігійними конфесіями («Карітас», «Вістка Миру», «Добра Новина»), з волонтерської роботи для інвалідів міста.

   Також на засіданні Координаційної ради у справах інвалідів присутніх  ознайомлено зі змінами в законодавстві щодо забезпечення інвалідів, дітей-інвалідів та дітей до 18 років технічними засобами реабілітації.Горизонтальная линия в HTML
дата публікації 24/03/16 Горизонтальная линия в HTML


Это статья
http://truskavets-city.gov.ua

URL этой статьи:
http://truskavets-city.gov.ua/modules.php?name=News&file=article&sid=6861