Дата: 24/03/2016
Тема:


ЗВІТ ОСВІТИ

18.03 у школах міста відбулась зустріч учнів 9-10 класів з професором Кармелівської вищої школи поблизу міста Торонто (Канада) п.Степаном Пісоцьким.ЗВІТ ОСВІТИ

Горизонтальная линия в HTML

ДНЗ№2 «Ялинка»

         Весело, цікаво та під звуки чарівної музики в старшій групі «Дюймовочка» відбулося свято « Музичний дивограй». Дошкільнята стали активними учасниками музичного оркестру, завзято танцювали вальс і польку, відгадували різні музичні твори.

 

 «Життя у чистоті»

18.03  у школах міста відбулась зустріч учнів 9-10 класів з професором Кармелівської вищої школи поблизу міста Торонто (Канада)  п.Степаном Пісоцьким. Розмова була про прості істини: дошлюбні відносини та їх вплив на чистоту духовну та тілесну. Старшокласникам на конкретних прикладах із життя відомих людей показали про наслідки життя у нечистоті. Вони одержали відповідь на запитання: «Для чого є статевість?» І найголовніше – почули поради як жити у чистоті. На згадку учні отримали пам'ятні буклети.

 

СЗШ№1

«Молодь – за здоровий спосіб життя»

22.03 для учнів 6-х класів у СЗШ № 1 відбулась цікава та пізнавальна вікторина, яку підготували працівники міського центру соціальної служби сім ї, дітей та молоді. Школярі переглянули презентацію про негативний вплив на організм людини шкідливих звичок, чітко відповідали на запитання вікторини, продемонструвавши відмінні знання з основ  здров’я.

             

«Інтелектуальні бої»

24.03 відбулась інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?» серед учнів 6-х, 7-х, 9-х класів. Протягом тижня ерудити з команд «Максимум» та «Інтелектуальні мисливці» готували учасників до «Інтелектуальних боїв». Учні добросовісно віднеслися до цієї гри. Вони переживали, вболівали і тому показали хороші   результати: серед 6-х класів:

                         І місце – «Планета знань» (6-А), «Круті перці» (6-Б);

                        ІІ місце – «Міцний горішок» (6-В)

                       серед 7-х класів:               

                        І місце – «Мега Мозок» (7-А)

                        ІІ місце – «Кубик Рубіка» (7-Б)

                        ІІІ місце – «Хоробрі серця» (7-В).

 

НВК «СЗШ№2-гімназія»

           "Що?", "Де?", "Коли?", "Скільки?" і "Як?". Саме такими запитаннями 21.03.2016р. розпочалась інтелектуальна гра "Маленькі ерудити" в 3-А класі НВК "СЗШ №2-гімназія". Такі інтелектуальні конкурси, ігри у запитаннях-відповідях допомагають тим, хто бажає розвиватись, розширювати коло знань, розвивати свої інтелектуальні здібності.

 Гра проходила в три тури, де діти відповідали на цікаві запитання та складали головоломки. Переможцями стали: Коробко Ольга - І місце;   Гурський Роман - ІІ місце;     Губицька Олена - ІІІ місце.

                 21.03.2016р. учнівський колектив 9-В класу НВК «СЗШ №2-гімназія» провів виховний захід, присвячений Лесі Українці. Учні мали можливість зазирнути у внутрішній різнобарвний творчий світ славетної української поетеси, драматурга, перекладача , доторкнутися потаємних глибин її поетичної душі.

 

            СЗШ№3

               У рамках  тижня «Хімія і біологія в школі» оформлена виставка-презентація «Метали в нашому організмі», організовано конкурс  стінгазет «Птахи нашого краю»,  проведено Свято зустрічі птахів  для учнів 5-9 класів, яке підготували та провели вчителі біології Лівчак Д.М., Сарахман І. та учні 7-Б класу.
Метою свята було виховати в дітей дбайливе ставлення до природи, розширити знання про птахів, їх значення у житті людини; розвивати спостережливість, інтерес до навколишнього світу
Діти читали вірші, співали веселі пісні про птахів, розказували легенди,  переглянули цікавий кінофільм про унікальні особливості окремих птахів.
          Цікавим і нестандартним був  урок хімії в 10-А класі з використанням інтерактивної дошки на тему ,,Що спільного між глиняним горщиком  і літаком ?". Учитель хімії Паращак Н.М. запланувала цікаві види навчальної діяльності учнів.

За допомогою інтерактивних методів навчання, використаних на уроці, учитель активізувала діяльність учнів, розвинула пізнавальний інтерес до предмету, розширила і поглибила знання учнів про метали.

 

                

Справжні таланти СЗШ № 3

                5 березня 2016 року на каналі СТБ відбувся І відбірковий тур конкурсу «Україна має таланти. Діти». Одним з переможців став учень 3-Б класу, Закутинський Любомир, мандолініст ансамблю «Лісові квіти».

                12 березня 2016 року було встановлено рекорд у м.Львові ученицею 3-Б класу Кулешовою Боженою, яка потрапила до «Книги рекордів України» разом з 300 учасниками. В рамках міжнародного проекту «Діти за мир у всьому світі», яке ініційоване посольством Угорщини в Україні та почесним консульством в Івано-Франківській області було встановлено рекорд України у категорії «Масові заходи» - «Найбільша карта Польщі виготовлена дитячими руками, заради миру у всьому світі».

 

              Закінчується другий тиждень Великого посту, ми всі готуємось з чистим сумлінням і добрим серцем зустріти найсвітліше свято Воскресіння Христове.

До цієї найголовнішої події кожного християнина, як дорослого так і малого, в приміщенні шкільної бібліотеки бібліотекарем Горічко М.Й. була оформлена книжково-журнальна виставка «Великдень – велике свято Воскресіння Христового».

БУТ

   22 березня відбулася правова стежина «Знай свої права, дитино!» для членів учнівського самоврядування (керівник Кравчук О.С.), де учасники ознайомилися з Конвенцією ООН про права дитини, з переліком державних документів, які захищають права дитини  . Захід завершився інтерактивними вправами та вікториною.Горизонтальная линия в HTML
дата публікації 24/03/16 Горизонтальная линия в HTML


Это статья
http://truskavets-city.gov.ua

URL этой статьи:
http://truskavets-city.gov.ua/modules.php?name=News&file=article&sid=6866