Дата: 25/03/2016
Тема:


У Трускавецьких школах змагались ерудити

"Що?", "Де?", "Коли?", "Скільки?" і "Як?". Саме такими запитаннями розпочалась інтелектуальна гра "Маленькі ерудити" в 3-А класі НВК "СЗШ №2-гімназія". Такі інтелектуальні конкурси, ігри у запитаннях-відповідях допомагають тим, хто бажає розвиватись, розширювати коло знань, розвивати свої інтелектуальні здібності.У Трускавецьких школах змагались ерудити

Горизонтальная линия в HTML

"Що?", "Де?", "Коли?", "Скільки?" і "Як?". Саме такими запитаннями розпочалась інтелектуальна гра "Маленькі ерудити" в 3-А класі НВК "СЗШ №2-гімназія". Такі інтелектуальні конкурси, ігри у запитаннях-відповідях допомагають тим, хто бажає розвиватись, розширювати коло знань, розвивати свої інтелектуальні здібності.

Гра проходила в три тури, де діти відповідали на цікаві запитання та складали головоломки, але переможцями стали тільки найсильніші:

Коробко Ольга - І місце

Гурський Роман - ІІ місце

Губицька Олена - ІІІ місце

У СЗШ № 1 також провели інтелектуальну гру «Що? Де? Коли?»Змагались на ерудованість учні 6-х, 7-х, 9-х класів. Впродовж тижня учні з команд «Максимум» та «Інтелектуальні мисливці» готували учасників до «Інтелектуальних боїв». Учні добре підготувались до гри. Не обійшлось без переживань, та всеж школярі показали хороші результати: серед 6-х класів:

І місце – «Планета знань» (6-А), «Круті перці» (6-Б);

ІІ місце – «Міцний горішок» (6-В) серед 7-х класів:

І місце – «Мега Мозок» (7-А)Горизонтальная линия в HTML
дата публікації 25/03/16 Горизонтальная линия в HTML


Это статья
http://truskavets-city.gov.ua

URL этой статьи:
http://truskavets-city.gov.ua/modules.php?name=News&file=article&sid=6871