Дата: 28/03/2016
Тема:


29.03.2016р. о 15.00. засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, розвитку курорту, підприємства та комунальної власності і майна.

Порядок денний:.29.03.2016р. о 15.00. засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, розвитку курорту, підприємства та комунальної власності і майна.

Горизонтальная линия в HTML

29.03.2016р.  о  15.00.    засідання

постійної комісії з питань бюджету, фінансів, розвитку курорту, підприємства та комунальної власності і майна.

 

Порядок денний:

1. Про внесення змін до показників бюджету м.Трускавця на 2016 рік.

2. Про виконання Про­грами соціально-економічного та культур­ного розвитку міста Трускавця за 2015 рік та затвердження Програми соціально-економічного

та культурного розвитку міста Трускавця на 2016 рік.

3. Про затвердження Плану дій  сталого енергетичного розвитку міста Трускавець

до 2020 року.

4. Про затвердження Програми  поліпшення сервісу обслуговування платників податків на 2016 рік.

5. Про затвердження Програми «Покращення системи казначейського обслуговування розпорядників, одержувачів бюджетних коштів та інших клієнтів Управлінням Державної казначейської служби України у м. Трускавці Львівської област».                                                                                                                                              

6. Про затвердження Програми щодо покращення роботи з населенням, охорони громадського порядку та громадської безпеки в м. Трускавці на 2016 рік.  

7. Про граничні суми витрат на придбання легкових автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп’ютерів органами місцевого самоврядування, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок місцевого бюджету

8. Про внесення змін до рішення Трускавецької міської ради № 789 від30.01.2015року  «Про встановлення місцевих податків та зборів на території м. Трускавця».

9. Про внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2015р. №38 « Про затвердження міської цільової Програми розвитку житлово-комунального господарства м.Трускавця на 2016-2018 рр.».

 

 

 

30.03.2016р.  о 10.00     засідання

постійної комісії з питань землекористування, містобудування та благоустрою.

Порядок денний на комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою 30.03.2016р.

                 

І Про надання  дозволу  на виготовлення  документацій із землеустрою

 

 1. Дати дозвіл Щур Роману Михайловичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0024 га по вул. Стебницькій  для будівництва та обслуговування індивідуального гаража з подальшим наданням її у власність, за рахунок земель міської ради не наданих  у власність чи  користування.

2. Дати дозвіл Заруцьких Віталію Олеговичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0024 га по вул. Стебницькій  для будівництва та обслуговування індивідуального гаража з подальшим наданням її у власність, за рахунок земель міської ради не наданих  у власність чи  користування.   

3. Дати дозвіл Андрійців Андрію Богдановичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0024 га по вул. Стебницькій  для будівництва та обслуговування індивідуального гаража з подальшим наданням у її власність, за рахунок земель міської ради не наданих  у власність чи  користування.    

4. Дати дозвіл Максимець Роману Богдановичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0024 га по вул. Стебницькій  для будівництва та обслуговування індивідуального гаража з подальшим наданням у власність, за рахунок земель міської ради не наданих  у власність чи  користування.   

5. Дати дозвіл Бєлому Володимиру Володимировичу  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0024 га по вул. Стебницькій  для будівництва та обслуговування індивідуального гаража з подальшим наданням її у власність, за рахунок земель міської ради не наданих  у власність чи  користування.              

6. Дати дозвіл Яніву Дмитру Васильвичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0024 га по вул. Стебницькій  для будівництва та обслуговування індивідуального гаража з подальшим наданням у її власність, за рахунок земель міської ради не наданих  у власність чи  користування.

7. Дати дозвіл Сарновському Михайлу Вікторовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0024 га по вул. Стебницькій  для будівництва та обслуговування індивідуального гаража з подальшим наданням її у власність, за рахунок земель міської ради не наданих  у власність чи  користування.

8. Дати дозвіл Павлічку Олегу Миколайовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0024 га по вул. Стебницькій  для будівництва та обслуговування індивідуального гаража з подальшим наданням її у власність, за рахунок земель міської ради не наданих  у власність чи  користування.

      9. Дати дозвіл Олійник Олександрі Євгенівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки,  орієнтовною площею 0,0108 га по вул.Шевченка  для обслуговування магазину - бару з офісними приміщеннями, з подальшим правом викупу, за рахунок земель міської ради не наданих  у власність чи  користування.      

10. Дати дозвіл Сухіні Євгену  Михайловичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0.0850га по вул. Суховоля ,7   в м. Трускавець для будівництва та обслуговування санаторно – оздоровчих закладів (обслуговування споруд), категорія земель – землі оздоровчого призначення, кадастровий номер земельної ділянки 4611500000:01:005:0046 за рахунок земель  Трускавецької міської ради.

      11. Дати дозвіл Публічному Акціонерному Товариству «Львівобленерго» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки,  орієнтовною площею 0,0066га по вул. Мазепи для обслуговування опори ЛЕП 35кВ «ПС Трускавець - 91 - ПС Трускавець - 7»   за рахунок земель міської ради не наданих  у власність чи  користування. 

     12. Дати дозвіл Публічному Акціонерному Товариству «Львівобленерго» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки,  орієнтовною площею 0,0067га по вул. Мазепи для обслуговування опори ЛЕП 35кВ «ПС Трускавець-91 - ПС Трускавець – 7»   за рахунок земель міської ради не наданих  у власність чи  користування.      

      13. Дати дозвіл Івасівці Петру Михайловичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки,  орієнтовною площею 0,0020 га по вул. Річки для обслуговування житлового будинку з подальшим наданням у користування на умовах оренди за рахунок земель міської ради не наданих  у власність чи  користування.      

      14. Дати дозвіл Малому приватному науковому виробничо – комерційному підприємству – фірма «Плеяда»  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки,   площею 0,0419 га по вул. Шевченка,1а в м. Трускавець для обслуговування  нежитлової будівлі (будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування) з подальшим наданням у користування на умовах оренди за рахунок земель міської ради .

15. Відмовити Банковському Ігорю Миколайовичу в наданні дозволу  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення,  орієнтовною площею 1.0га по вул. Стебницькій ,73д,ж  з земель з житлової та громадської забудови на землі сільськогосподарського  призначення  для ведення садівництва та будівництва теплиць  за рахунок земель міської ради в зв’язку з невідповідністю місця розташування земельної ділянки вимогам генерального плану міста та вимогам закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»  .      

      16.Відмовити Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Комплекс»Лісова пісня»  в наданні дозволу  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0.2386га по вул. Сагайдачного для обслуговування прибудинкової території  за рахунок земель Трускавецької міської ради не наданих у власність та користування в зв’язку з тим ,що земельна ділянка вільна від забудови.

17. Дати дозвіл Фоменко Аллі Вікторівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки,  орієнтовною площею 0,0460 га по вул. Суховоля для обслуговування кафе, без права забудови земельної ділянки загальною площею0.0255га (яка вказана на графічному матеріалі доданому до заяви цифрами 2 та3) з подальшим наданням у користування на умовах оренди за рахунок земель міської ради не наданих  у власність чи  користування.      

18 Дати дозвіл Олексійчуку Роману  Михайловичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0024 га по вул. Стебницькій  для будівництва та обслуговування індивідуального гаража з подальшим наданням її у власність, за рахунок земель міської ради не наданих  у власність чи  користування.

      19. Відмовити в наданні  згоди  на вилучення земельної ділянки     площею 0,0329 га по вул. Стуса,1 , для обслуговування приміщення відділення банку  ТВБВ № 10013/012 філії - Львівського обласного управління АТ «Ощадбанк» з земель, що перебувають в  користуванні Трускавецької міської ради  у відповідності до Державного акту на право користування землею серія Б №059651 

 

ІІ. Про визначення  земельних ділянок для продажу на земельних торгах (аукціоні).

 

 

1. Визначити для продажу у власність  на земельних торгах (аукціоні) земельну  ділянку   орієнтовною  площею  0,0020 га по вул. Роксолани  для ведення комерційної діяльності,  категорія земель – землі житлової та громадської забудови, за рахунок земель Трускавецької міської ради,  не наданих у власність та користування;

2. Визначити для продажу у власність  на земельних торгах (аукціоні) земельну  ділянку   орієнтовною  площею  0,0300 га по вул. Роксолани  для ведення комерційної діяльності,  категорія земель – землі житлової та громадської забудови, за рахунок земель Трускавецької міської ради,  не наданих у власність та користування;

      

Про затвердження   проекту  із землеустрою щодо відведення земельної ділянки та , надання земельної  ділянки  у власність

   1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки (кадастровий номер - 4611500000:06:002:0028) площею 0,0900 га по вул. Мазепи,13                            гр. Петрів Ігору Андрійовичу.                                                                                                                                                                                    

1.1. Надати у власність гр. Петрів Ігору Андрійовичу земельну ділянку (кадастровий номер-4611500000:06:002:0028) площею 0,0900 га по вул.Мазепи,13 для ведення індивідуального садівництва, за  рахунок  земель міської ради не наданих у власність чи користування  (категорія земель-землі сільськогосподарського призначення).

2. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення (кадастровий номер -4611500000:01:014:0076) площею 0,0155 га по вул. Різняка-Макомацького   гр. Ус Назарію Леонідовичу та Ус Роману Леонідовичу                                                                                                                                                                                    

2.1. Зміити гр. Ус Назарію Леонідовичу та Ус Роману Леонідовичу                                                                                                                                                                                    цільове призначення земельної ділянки (кадастровий номер -4611500000:01:014:0076) площею 0,0155 га по вул. Різняка-Макомацького   з 03.01. будівництва і обслуговування інших будівель громадської забудови (ведення комерційної діяльності) на 02.01. будівництво та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (обслуговування житлового будинку)   , за  рахунок  земель ,що перебувають у власності гр. Ус Назарія Леонідовича та Ус Романа Леонідовича

           3. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки  (кадастровий номер-4611500000:01:010:0001) площею 0,0465 га по вул. Шевченка,2  гр. Косовському Данилу Володимировичу.                                                                                                                                                                                    

     3.1. Надати    у     користування    на     умовах     оренди      терміном     на     _ р. гр. Косовському Данилу Володимировичу земельну ділянку (кадастровий       номер - 4611500000:01:010:0001) площею 0,0465 га по вул. Шевченка, 2, для  обслуговування об'єкту нерухомості по діяльності в сфері туризму та комерції за рахунок земель  Трускавецької міської ради не наданих у власність чи користування   (категорія земель - землі житлової та громадської забудови).

       4.   Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні її цільового призначення (кадастровий номер - 4611500000:11:010:0027) площею 0,1790 га по вул. Карпатській   Коржу Дмитру Михайловичу.

4.1 Змінити Коржу Дмитру Михайловичу цільове призначення земельної ділянки (кадастровий номер - 4611500000:11:010:0027) площею 0.1790 га по вул. Карпатській з «будівництва та обслуговування готелю курортного типу» на                 «будівництво та обслуговування житлового будинку»  категорія земель – землі житлової та громадської забудови, за рахунок земель, що перебувають у користуванні на умовах оренди в Коржа Дмитра Михайловича. 

4.2  Внести Коржу Дмитру Михайловичу зміни  в договір оренди землі від 04.10.2005 року, зареєстрований у книзі реєстрації договорів оренди земельних ділянок за №040544600096 (із внесеними змінами), площею 0,1790 га по вул. Карпатській, (кадастровий номер - 4611500000:11:010:0027), в частині цільового призначення земельної ділянки, а саме слова «для будівництва та обслуговування готелю курортного типу» замінити на  «для будівництва та обслуговування житлового будинку» .

 

ІІІ. Про розірвання  договору оренди землі  з ТзОВ «Пансіонат «Алексік»

та надання земельної ділянки в  користування на умовах оренди Чабаненку О.І та Михаць С.І.

 

1. Розірвати за згодою сторін  договір оренди землі з Товариством з обмеженою відповідальністю «Пансіонат «Алексік», площею 0.0750 га по вул. Мазепи, 1а  в м. Трускавці, кадастровий номер 4611500000:05:001:0008,  наданої для обслуговування нежитлової будівлі (господарський блок),  в зв’язку  з  відчуженням   нежитлової будівлі,  що  розташована  на  орендованій земельній ділянці.

2.  Надати у користування на умовах оренди  терміном на _______ років  Чебаненку Олександру Івановичу та Михаць Сергію Ігоровичу   земельну ділянку  (кадастровий номер -  4611500000:05:001:0008)  площею 0.0750 га   вул. Мазепи 1а  в м. Трускавець,  для обслуговування нежитлової будівлі  ( госпо-дарський блок), за рахунок земель, що перебували в користуванні  на умовах оренди в Товариства з обмеженою відповідальністю  «Пансіонат «Алексік», категорія земель - землі житлової та громадської забудови.. 

 

ІУ. Про розірвання  договору оренди землі з Слободян Т.Іта надання земельної ділянки в  користування на умовах оренди Слободян В.М..

 

1. Розірвати за згодою сторін  договір оренди землі з Слободян Тетяною Ігорівною,   площею 0.0256га по вул. Мазепи, 40  в м. Трускавці, кадастровий номер 4611500000:06:003:0030,  наданої для будівництва  обслуговування  магазину,  в зв’язку  з  відчуженням будівлі, яка   розташована  на  орендованій земельній ділянці.

2.  Надати у користування на умовах оренди  терміном на _______ років  Слободян Віталію Михайловичу    земельну ділянку  (кадастровий номер -  4611500000:06:003:0030)  площею 0.0256 га    вул. Мазепи 40  в м. Трускавець,  для  будівництва та обслуговування магазину  за рахунок земель, що перебували в користуванні  на умовах оренди в Слободян Тетяни Ігорівни, категорія земель – землі житлової та громадської забудови.

 

 

У. Про поновлення  договору оренди землі

           1 .Поновити Нагірській Галині Степанівні та Рибачук Любові Йосипівні  договір оренди землі,  кадастровий номер 4611500000:11:009:0016, площею 0,2 га по вул. Помірецькій,  для будівництва та обслуговування  готелю курортного типу,  терміном на ____ років.

              2 .Поновити Топорович Анатолію Даниловичу  договір оренди землі,  кадастровий номер 4611500000:01:003:0027, площею 0,3669 га по вул. Роксолани,  для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування (будівництво готелю курортного типу,  терміном на ____ років.

            3.  Поновити   Товариству з обмеженою відповідальністю « Трускавецький край»  договір оренди землі,  кадастровий номер 4611500000:01:014:0011, площею 0,9858  га по вул. Стебницька,41,  для будівництва садибної житлової забудови, терміном  на _____років.

            4.   Поновити Кіселичник Лідії Олексіївні договір оренди землі,  площею 0,0050 га по вул. Суховоля,  для будівництва та обслуговування торгового павільйону,  терміном  на ____ років.

5 .Поновити Ясеницькій Ориславі Миколаївні, договір оренди землі, кадастровий номер 4611500000:09:001:0081, площею 0,0329 га  по вул. 

Стебницька, 10а для будівництва та обслуговування  інших будівель громадської забудови ( для будівництва та обслуговування кафе-магазину з відпочинковими кімнатами), терміном  на ______років..

 

 

     УІ.Про продаж земельної ділянки         по вул. Данилишиних     Кобилецькій Г.С.

      

1. Погодити звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки (кадастровий номер –  4611500000:08:005:0013 по вул. Данилишиних, площею 0,0763 га  у                     м. Трускавець.

1.1. Затвердити   вартість  земельної ділянки  по вул. Данилишиних, площею  0,0763 га  м. Трускавець у  розмірі 275 825 грн. (двісті сімдесят п’ять тисяч вісімсот двадцять п’ять гривень 00 коп. ) / 361,50 грн. кв.м.  на підставі експертної грошової оцінки (висновок про ринкову вартість земельної ділянки від 10.03.2016 року).

1.2. Продати Кобилецькій Галині Степанівні  земельну ділянку (кадастровий номер –  4611500000:08:005:0013 по вул. Данилишиних, площею 0,0763 га  у                      м. Трускавець, для  будівництва та обслуговування готелю курортного типу ( для  будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування), категорія  земель – землі житлової та громадської забудови.

  

    УІІ. Про продаж земельної ділянки        по вул. Стебницькій,10а     Ясеницькій О.М.

 

             

        1. Трускавецькій міській раді замовити роботи по проведенню експертної грошової оцінки для продажу земельної  ділянки:

      - вул. Стебницька,10а,  площею 0,0329 га для будівництва та обслуговування   кафе - магазину з відпочинковими кімнатами (Витяг про державну реєстрацію прав від 22.08.2011 року), покупець – Ясеницька Орислава Миколаївна.

2. Затвердити розмір авансового  внеску  в  рахунок  оплати ціни  земельної ділянки:

- Ясеницькій Ориславі Миколаївні  за земельну ділянку площею 0,0329 га по вул. Стебницька,10а - розмір авансового внеску до 20% від нормативної - грошової оцінки землі.

 3.  Доручити міському голові укласти договір  про оплату авансового  внеску   в рахунок оплати ціни  земельної  ділянки.

   

 УІІІ. Про продаж земельної ділянки     по вул. Мазепи,27 Валігурі Л.С.

 

        1. Трускавецькій міській раді замовити роботи по проведенню експертної грошової оцінки для продажу земельної  ділянки:

               - вул.Мазепи, 27,  площею 0,0478 га для будівництва та обслуговування  автомийки (Свідоцтво про право власності на нерухоме майно від 31.03,2007 року), покупець – Валігура Людмила Сергіївна;

2. Затвердити розмір авансового  внеску  в  рахунок  оплати ціни  земельної ділянки:

- Валігурі Людмилі Сергіївні  за земельну ділянку площею 0,0478 га по вул. Мазепи,27-розмір авансового внеску до 20% від нормативної - грошової оцінки землі.

3.  Доручити міському голові укласти договір  про оплату авансового  внеску   в рахунок оплати ціни  земельної  ділянки.

 

РІЗНЕ:

1. Про розгляд звернення Р. Дюк про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки по вул. Шевченка,17.Горизонтальная линия в HTML
дата публікації 28/03/16 Горизонтальная линия в HTML


Это статья
http://truskavets-city.gov.ua

URL этой статьи:
http://truskavets-city.gov.ua/modules.php?name=News&file=article&sid=6882