Дата: 28/03/2016
Тема:


У Трускавці визначили володарів найсильнішого удару

У Трускавці за сприяння федерації ударного спорту Украіни, трускавецького міського голови, відділу у справах сім’ї та молоді Трускавецької міської ради та Об’єднання «Самопоміч» відбувся відкритий чемпіонат Трускавця із сили удару. Чемпіонат пройшов під гаслом: «Ні війні!»...У Трускавці визначили володарів найсильнішого удару

Горизонтальная линия в HTML

У Трускавці за сприяння федерації ударного спорту Украіни, трускавецького міського голови, відділу у справах сім’ї та молоді Трускавецької міської ради та Об’єднання «Самопоміч» відбувся відкритий чемпіонат Трускавця із сили удару. Чемпіонат пройшов під гаслом: «Ні війні!»

Перед початком змагань учасники виконали гімн України. Перший символічний удар зробив міський голова.

Судив змагання Василь Тимчишак, АТОвець, депутат від Об'єднання "Самопоміч"У склад лічильної комісії увійшли: Роман Коваль, завідувач відділу у справах сім’ї, молоді та спорту та Віра Сазонова, депутат від Об’єднання «Самопоміч».

Участь у чемпіонаті могли взяти чоловіки віком від 18 років. Змагались охочі у номінаціях: удар рукою(класичним стилем), удар рукою (вільним) стилем, удар ногою. Також учасники ділились на вікові категорії: до 70 кг, до 90 кг, понад 90 кг.

Згідно правил чоловіки наносили удар забинтованою рукою/ногою(при бажанні) по спеціальному силоміру, який об’єктивно вимірює силу удару в абсолютній величині(кілограм-сила).

Призерів чемпіонату нагородив Андрій Кульчинський: "Чемпіонат із сили удару – хороша ініціатива. Цих хлопців необхідно підтримати та розвивати. Це – майбутні чемпіони та майстри спорту. Нам є ким пишатись» – прокоментував змагання міський голова.

 Ввласники найсильніших ударів зійдуться між собою вже наприкінці травня – під час першості Львівщини.


Трускавецька міська рада дякує усім меценатам змагань, які долучилися до організації проведення, а саме: ПП «Плеяда», розважальний комплекс «Казанова», санаторій «Шахтар», завод мінеральних вод «Трускавецька».Горизонтальная линия в HTML
дата публікації 28/03/16 Горизонтальная линия в HTML


Это статья
http://truskavets-city.gov.ua

URL этой статьи:
http://truskavets-city.gov.ua/modules.php?name=News&file=article&sid=6889