Дата: 28/03/2016
Тема:


Власники нерухомості перерахували до місцевого бюджету 942,3 тис. грн.

За два місяці поточного року платники податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплатили до місцевого бюджету Трускавця 942,3 тис. гривень...Власники нерухомості перерахували до місцевого бюджету 942,3 тис. грн.

Горизонтальная линия в HTML

За два місяці поточного року платники податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплатили до місцевого бюджету Трускавця 942,3 тис. гривень.

Нагадаємо, що платниками податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають у власності об’єкти житлової та нежитлової нерухомості.

Податок сплачується за місцем розташування об'єктів оподаткування і зараховується до відповідного бюджету згідно з положеннями Бюджетного кодексу України. Зокрема, громадяни сплачують податок протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення, а юридичні особи - авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації.

До бюджету сплачено 752,2 тис. грн. гривень податку на прибуток

Протягом січня – лютого поточного року платники податку на прибуток міста Трускавця сплатили 752,2 тис. грн. грн. податку на прибуток, з яких 669,8 тис. грн. або 90 % до державної казни, 82,4 тис. грн. до місцевого бюджету Трускавця. Прогнозні показники виконано на 238 відсотків. Зокрема, у лютому надійшло 542,7 тис. гривень.Горизонтальная линия в HTML
дата публікації 28/03/16 Горизонтальная линия в HTML


Это статья
http://truskavets-city.gov.ua

URL этой статьи:
http://truskavets-city.gov.ua/modules.php?name=News&file=article&sid=6896