Дата: 29/03/2016
Тема:


Провідні кардіохірурги Національного Інституту ім.. Амосова здійснять прийом у Трускавецькій міській лікарні

В рамках Всеукраїнського проекту «Зупинити епідемію серцево-судинних катастроф» провідні кардіохірурги проведуть прийом в Трускавецькій міській лікарні та нададуть консультацію мешканцям нашого регіону...Провідні кардіохірурги Національного Інституту ім.. Амосова здійснять прийом у Трускавецькій міській лікарні

Горизонтальная линия в HTML

В рамках Всеукраїнського проекту «Зупинити епідемію серцево-судинних катастроф»  провідні кардіохірурги проведуть прийом в Трускавецькій міській лікарні та нададуть консультацію мешканцям нашого регіону. Консультуватимуть пацієнтів Руденко Костянтин Володимирович. д.мед.н., зам. директора НІССХ імені М.М. Амосова, головний позаштатний спеціаліст МОЗ України за спеціальністю «Хірургія серця і магістральних судин у дорослих» та фахівці НІССХ імені М.М. Амосова.

 

Ініціаторами та організаторами проекту «Зупинити епідемію серцево-судинних катастроф» виступають ДУ «Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М.М.Амосова НАМН» та Асоціація серцево-судинних хірургів України за сприяння Міністерства охорони здоров’я України та Національної академії медичних наук України.

Починаючи з вересня 2014 року вже відбулися виїзди до усіх областей України, які показали ефективність таких заходів. Проект спрямований на вирішення низки питань підвищення якості надання медичної допомоги населенню та доступності високоспеціалізованої діагностики й лікування. 

1-й етап Всеукраїнського проекту «Зупинити епідемію серцево-судинних катастроф» показав, що при загальній важкій ситуації зі своєчасним наданням кваліфікованої медичної допомоги  у найбільш скрутному стані знаходяться мешканці регіонів, які віддаленні від обласних центрів. Саме тому на другому етапі проекту увага акцентується на роботі з віддаленими регіонами у плані створення реальних умов для підвищення доступності населення до своєчасної кваліфікованої медичної допомоги з урахуванням місцевих особливостей.

Цей захід унікальний і дуже важливий та вимагає особливої уваги ЗМІ. Власне прес-конфернція з регіональними засобами масової інформації має стати кульмінацією зустрічі на яку запрошені представники з Львівської області, міські голови Дрогобичини, головні лікарі та  медичні працівники регіону.

 

Шановні журналісти!

 

Запрошуємо вас взяти участь у прес-конференції, що присвячена реалізації  Всеукраїнського проекту «Зупинити епідемію серцево-судинних катастроф».

 

Чекаємо на вас 31 березняо 13.15 за адресою: м. Трускавець, вул. Данилишиних, 62, Трускавецька міська лікарня

 

Прес-конференція для регіональних ЗМІ відбудеться у рамках візиту до м. Трускавець Львівської області головного позаштатного спеціалісту МОЗ України за спеціальністю «Хірургія серця і магістральних судин у дорослих», фахівців Національного інституту серцево-судинної хірургії  імені М.М. Амосова. Мета прес-конференції –розповсюдження серед населення  доступної кваліфікованої інформації щодо сучасних методів діагностики та лікування серцево-судинних захворювань та можливостях їх доступного отримання, а також  популяризація серед населення здорового способу життя та відповідального ставлення до свого здоров’я.

 

Програма для ЗМІ

 

12.00 Спілкування з фахівцями НІССХ імені М.М. Амосова, які спільно з місцевими лікарями проводять консультації мешканців області.

12.30 Прес-конференція «Зупинити епідемію серцево-судинних катастроф»

 

У прес-конференції візьмуть участь:

Руденко Костянтин Володимирович. д.мед.н., зам. директора НІССХ імені М.М. Амосова, головний позаштатний спеціаліст МОЗ України за спеціальністю «Хірургія серця і магістральних судин у дорослих»та фахівці НІССХ імені М.М. Амосова

                                        Горизонтальная линия в HTML
дата публікації 29/03/16 Горизонтальная линия в HTML


Это статья
http://truskavets-city.gov.ua

URL этой статьи:
http://truskavets-city.gov.ua/modules.php?name=News&file=article&sid=6903