Дата: 31/03/2016
Тема:


Андрій Кульчинський презентував Трускавець на засіданні Комітету Верховної Ради

Андрій Кульчинський – міський голова Трускавця виступив з доповіддю про Трускавець на засіданні Комітету Верховної ради з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму...Андрій Кульчинський презентував Трускавець на засіданні Комітету Верховної Ради

Горизонтальная линия в HTML

Андрій Кульчинський – міський голова Трускавця виступив з доповіддю про Трускавець на засіданні Комітету Верховної ради з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму.

В роботі засідання взяли участь Андрій Парубій, заступник Голови Верховної Ради України, Анна Романова- секретар комітету, Артур Палатний- голова Комітету, Денис Селантьєв, голова МДО «Здорова Нація», народний депутат.

Також на засідання Комітету були запрошені представники туристичного бізнесу та місцевого самоврядування з Туреччини: мери міст Кемер та Аланія, губернатор Серека.

Трускавець отримав чимало позитивних відгуків від турецьких гостей. Нагадаймо, минулого тижня в Трускавці проходили зйомки телевізійної програми-путівник (в стилі «Орел і решка») про міста України турецького телеканалу «7».

«Маємо попередню домовленість з головою Комітету про проведення спільне засідання двох споріднених комітетів України і Польщі в Трускавці», – підсумував результат свого виступу Андрій Кульчинський.Горизонтальная линия в HTML
дата публікації 31/03/16 Горизонтальная линия в HTML


Это статья
http://truskavets-city.gov.ua

URL этой статьи:
http://truskavets-city.gov.ua/modules.php?name=News&file=article&sid=6909