Дата: 04/04/2016
Тема:


Інформує відділ освіти

ДНЗ№2 «Ялинка» У ДНЗ №2 «Ялинка» відбулися спортивні розваги під гаслом « Спорт – здоров’я, спорт – це сила, що дають всім дітям крила!». Діти показали свої спритність, динамічність, проворність та моторність. Було проведено багато цікавих конкурсів та естафет.На свято завітав веселий Карлсон, а ще діти пограли в рухливі ігри з олімпійськими ведмедиком та зайцем....Інформує відділ освіти

Горизонтальная линия в HTML

ДНЗ№2 «Ялинка»

У ДНЗ №2 «Ялинка» відбулися спортивні розваги під гаслом « Спорт – здоров’я, спорт – це сила, що дають всім дітям крила!». Діти показали свої спритність, динамічність, проворність та моторність. Було проведено багато цікавих конкурсів та естафет.На свято завітав веселий Карлсон, а ще діти пограли в рухливі ігри з олімпійськими ведмедиком та зайцем.

ДНЗ№4 «Сонечко»

Шевченка мудре слово звучить у ДНЗ №4 «Сонечко»

Щороку навесні Україна вшановує свого геніального поета, якого називають Великим Кобзарем. Тож 30 березня у ДНЗ №4 «Сонечко» пройшло тематичне свято «Шевченка мудре слово звучить все знову й знову». На святі розповідали про життєвий і творчий шлях поета, пригадали звичаї українського народу, вірним сином якого був Т.Г.Шевченко.

Сцени з життя  великого Кобзаря, інсценізовані дітьми, перепліталися з його віршами та піснями, складеними на слова  поета. Діти  залюбки декламували вірші про Україну, про красу рідної природи, висловлювали слова вдячності і пошани поету. У виконанні вихованців старшої групи прозвучав також і Шевченків «Заповіт». На закінчення свята ведуча побажала дітям пам’ятати, що всі вони – нащадки Тараса, тож повинні берегти українську землю і українське слово.

ДНЗ №6 «Теремок»

31 березня 2016 року в ДНЗ №6 «Теремок» дошкільнята старшого віку провели українські вечорниці, присвячені Дню народженню Тарасу Григоровичу Шевченку . Діти співали пісні на слова Тараса Шевченка, читали його вірші, інсценізували епізоди із життя поета.

СЗШ№1

24.03 Працівники поліції розповіли учням 6-х класів про правила дорожнього руху, застерегли дітей від нещасних випадків. Зустріч пройшла в теплій, невимушеній атмосфері.

25.03 Учні 9-В класу під керівництвом Мураль Л.Б. провели виховний захід «Життя і творчість Ліни Костенко». Діти розповідали про життєвий шлях поетеси, переплітаючи художнім читанням та інсценівкою за твором «Маруся Чурай».

26.03 Відбулась конференція для батьків майбутніх першокласників «Впевнений старт», яку підготувала і провела заступник директора Кічун М.М. З практичними порадами перед батьками виступила вчитель початкових класів Логвінова В.А. Із завершальним словом звернувся о.Василь Білас – батько майбутнього першокласника.

30.03  Відбулась зустріч учнів 11-х класів з професором Кармелівської вищої школи біля міста Торонто (Канада)  п.Степаном Пісоцьким.

НВК «СЗШ№2-гімназія»

30 березня  в актовій залі НВК «СЗШ №2-гімназія» відбувся літературний вечір «На тебе дивлюся, за тебе молюсь» (жінки в житті Т.Шевченка), який підготували учні 10-Б класу (Андрушко Марія, Василишин Роман, Гончар Наталія, Гресько Марта, Зозуля Анна, Клімаш Тетяна, Кузів Марія, Лаганяк Тетяна, Павлічко Анна, Саратовська Вікторія, Сус Іванна), 5-В класу (Кухар Анна, Савчин Володимир, Брильовський Юрій), 6-А класу (Макаренко Дзвенислава, Макаренко Маркіян) та вчителі (Іваночко А.В. і Дробчак О.М.).

Учні проникливо та щиро відтворювали життєві пристрасті й розчарування великого українця, адже жінки надихали поета своєю красою і чуйним серцем, добротою, розумінням його болів. Все це було огорнене чудовим музичним супроводом та хореографічними акцентами.

БУТ

28.03.16р. у гуртку «Розмовляємо англійською» (керівник Кравчук О.С.) відбулися учнівські читання «Сторінками життєвого шляху видатних трускавчан». Гуртківці повідомили своїм колегам, що наштовхнуло їх досліджувати й опрацювати згадану тему; зачитали реферати, про відомих людей міста Трускавця: Василя Біласа,  Романа Різняка,  Дмитра Данилишина, Дарію Гусяк.Горизонтальная линия в HTML
дата публікації 04/04/16 Горизонтальная линия в HTML


Это статья
http://truskavets-city.gov.ua

URL этой статьи:
http://truskavets-city.gov.ua/modules.php?name=News&file=article&sid=6919