Дата: 06/04/2016
Тема:


Розпочала роботу 10 сесія Трускавецької міської ради. На порядку денному 42 проекти рішень.

З голосу до порядку денного було внесено рішення про виділення квартири на вулиці Сагайдачного, 30 А для учасника АТО. Як повідомила Ольга Сегер начальник управління комунальної власності оформленням документів до цього рішення міська рада займалась впродовж кількох місяців. Депутати проект підтримали.Розпочала роботу 10 сесія Трускавецької міської ради. На порядку денному 42 проекти рішень.

Горизонтальная линия в HTML

З голосу до порядку денного було внесено рішення про виділення квартири на вулиці Сагайдачного, 30 А для учасника АТО. Як повідомила Ольга Сегер начальник управління комунальної власності оформленням документів до цього рішення міська рада займалась впродовж кількох місяців. Депутати проект підтримали.

Також на сесії затвердили зміни до структури виконавчих органів Трускавецької міської ради. А саме, додається третя кадрова одиниця відповідальна за реєстрацію фізичних осіб / зняття з місця проживання(перебування). В обов’язки входить виписка та прописка мешканців , а також ведення єдиного державного реєстру, який зараз починає формуватись. Обсяг роботи значний, щодня стосовно прописки та виписка звертається від 4-6 мешканців, а приведення бази державного реєстру у відповідність займе не менше року часу, - зазначає Олена Петранич керуюча справами виконкому, яка представила проект рішення на розгляд депутатів. Зараз обов’язки по реєстрації фізичних осіб виконує юрист.

Слід зазначити, що минулим рішенням депутати прийняли дві одиниці державних реєстраторів. Один, - для реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, другий – державний реєстратор речових прав на нерухоме майно.Горизонтальная линия в HTML
дата публікації 06/04/16 Горизонтальная линия в HTML


Это статья
http://truskavets-city.gov.ua

URL этой статьи:
http://truskavets-city.gov.ua/modules.php?name=News&file=article&sid=6931