Дата: 06/04/2016
Тема:


Трускавецьке відділення Дрогобицької ОДПІ

За підсумками січня-березня 2016 року платники податків, які перебувають на обліку в м.Трускавці мобілізовано 49,4 мл.грн. податків, зборів та платежів.Трускавецьке відділення Дрогобицької ОДПІ

Горизонтальная линия в HTML

За підсумками січня-березня 2016 року платники податків, які перебувають на обліку в м.Трускавці мобілізовано 49,4 мл.грн. податків, зборів та платежів.

В січні-березні платники податків м.Трускавця сплатитли до місцевого бюджету 26,9 млн. грн. податків та зборів, що на 8,9 млн.грн. більше в порівнянні з відповідним періодом минулого року.

Так податку на нерухоме майно протягом січня-березня 2016 надійшло 1,8 млн.грн., що на 1,7 млн.грн.більше надходжень відповідного періоду 2015.

Спрощенці Трускавця сплатили до місцевого бюджету майже 2,5 млн. грн. єдиного податку, що на 0,7 млн.грн. більше надходжень минулого року.

Податку з доходів фізичних осіб за період січень-березень 2016 року надійшло 10,5 млн.грн., що на 1,6 млн.грн.більше надходжень відповідного періоду минулого року.

До місцевого бюджету надійшло 8,5 млн. грн. від плати за землю

За три місяці цього року власники та орендарі земельних ділянок м.Трускавця сплатили до бюджетів територіальних громад понад 8,5 млн.грн., що на 3,4 млн.грн.більше від надходжень відповідного періоду минулого року, в тому числі 7,9 млн.грн. надійшло від юридичних осіб та майже 0,6 млн. грн. внесено фізичними особами.

Нагадуємо, що сплата юридичними особами здійснюється щомісячно рівними частками, фізичними особами – протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

За три місяці 2016 сплачено більше 1,2 млн. гривень військового збору

Станом на 01.04.2016 року суб’єкти господарювання, які перебувають на обліку в Трускавецькому відділенні Дрогобицької ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області, сплатили 1,2 млн.грн. військового збору.

3 серпня 2014 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України і деяких інших законодавчих актів України», яким запроваджено військовий збір. Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи з джерела їх походження в Україні, податкові агенти.

Кошти, які надходять до бюджету від військового збору, призначені активізувати обороноздатність нашої держави. Крім того, вони будуть спрямовуватись на відбудову зруйнованих територій та підтримку біженців.

До місцевого бюджету поступило 2,0 млн. гривень акцизного податку

За підсумками січень-березень 2016 року суб’єкти господарської діяльності, які реалізують пиво, алкогольні напої, тютюнові вироби, нафтопродукти сплатили до місцевого бюджету Трускавця – понад 2,0 млн. грн., що на 1,0 млн.грн. більше до відповідного періоду минулого року.

На сьогоднішній день у місті Трускавці 103 суб’єкти господарювання. Нагадуємо, що платники акцизу з роздрібної торгівлі алкоголем та пивом, тютюном та тютюновими виробами, а також паливом сплачують цей податок до місцевих бюджетів, на яких розташовані пункти продажу підакцизних товарів, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку подання декларації. Податковим кодексом передбачено ставку цього податку 5%. Звітним податковим періодом для таких платників є календарний місяць (не пізніше 20 числа).Горизонтальная линия в HTML
дата публікації 06/04/16 Горизонтальная линия в HTML


Это статья
http://truskavets-city.gov.ua

URL этой статьи:
http://truskavets-city.gov.ua/modules.php?name=News&file=article&sid=6933