Дата: 07/04/2016
Тема:


Квітневий номер журналу «Intercity magazine» присвячений Трускавцю

«Intercity magazine» – офіційний і єдиний бортовий журнал високошвидкісних поїздів, який є спільним проектом ДП «Українська залізнична швидкісна компанія» та ТОВ «Принтинг Індастрі».Квітневий номер журналу «Intercity magazine» присвячений Трускавцю

Горизонтальная линия в HTML

«Intercity magazine» – офіційний і єдиний бортовий журнал високошвидкісних поїздів, який є спільним проектом ДП «Українська залізнична швидкісна компанія» та ТОВ «Принтинг Індастрі».

«Intercity magazine» видається для преміум та бізнес класу. Це періодичне, щомісячне глянсове видання з актуальными висококласними матеріалами та ілюстраціями, - розраховане на освічену і вимогливу аудиторію з великим рівнем доходу.

Аудиторією журналу «міжміський журнал» є пасажири високошвидкісних поїздів, які здійснюють регулярні ділові та індивідуальні поїздки, між такимивеликими містами-мільйонниками як Київ, Харків, Донецьк, Львів, Дніпропетровськ, Одеса.

Журнал забезпечує пасажирів якісною інформаціїєю для читання і в комплексі з 3-5 часовий поїздкою дає 100% гарантію, що інформаційно-рекламний контент буде донесений до споживача. Кожен пасажир може взяти з собою примірник нашого виданія, що сприяє збільшенню потенційної аудиторіїрії.

Трускавець обрано містом квітневого випуску журналу «Intercity magazine» та представлено у таких рубриках: події в Трускавці та анатомія міста (Трускавець у цифрах). Читачі можуть насолодитись екскурсом сучасного Трускавця й дізнатись про послуги, які можна отримати на курорті.

Зазначимо, що з мер Трускавця Андрій Кульчинський у рубриці «Персона» особисто презентує наше місто.Горизонтальная линия в HTML
дата публікації 07/04/16 Горизонтальная линия в HTML


Это статья
http://truskavets-city.gov.ua

URL этой статьи:
http://truskavets-city.gov.ua/modules.php?name=News&file=article&sid=6938