Дата: 11/04/2016
Тема:


Завершилась одна з провідних виставок туристичної галузі - Азербайджанська Міжнародна Виставка «Туризму і подорожей» AITF 2016.

21-22 травня у Трускавці відбудеться Всеукраїнський фестиваль-конкурс української сучасної пісні «Трускавецька фієста – санаторій «Карпати»-2016».На 15-тій Ювілейній Азербайджанській Міжнародній Виставці «Туризм і Подорожі» Україну представила делегація зі Львова, Трускавця та Східниці.

Горизонтальная линия в HTML

Завершилась одна з провідних виставок туристичної галузі - Азербайджанська Міжнародна Виставка «Туризму і подорожей» AITF 2016. Можливістю продемонструвати туристичний потенціал і колорит своїх країн на виставці в Баку скористалися Україна, Білорусь, Болгарія, Грузія, Домініканська Республіка, Індія, Індонезія, Іран, Іспанії, Таїланд,Туреччина, Хорватія, Чорногорія, Чехія. Україну на виставці представили Трускавець, а саме: Андрій Кульчинський - міський голова, його заступник Олексій Балицький, представники готельно-курортного комплексу «Карпати», Східниця - лікувально-оздоровчий комплекс «ДіАнна». А також в Баку на туристичній виставці побували представники Львівської міської адміністрації дипломати Посольства. У заході взяли участь Посол України в Азербайджанській Республіці (АР) Олександр Міщенко та Радник з економічних питань Посольства України в АР Вадим Сидяченко.

В Азербайджані туристична галузь є однією з перспективних галузей нафтового сектору. З боку керівництва республіки AITF завжди виявлялася всіляка підтримка. Основним задумом при організації виставки було створення міцної платформи для переговорів, координації учасників у перейнятті світового досвіду, налагоджені плідних контактів. Андрій Кульчинський – міський голова Трускавця за час перебування в Баку провів ряд зустрічей. Зокрема відбулись перемовини з Президентом Азербайджанської Республіки Ільхамом Алієвим, Міністром туризму АР, заступником Міністра соціальної політики, керівниками Асоціації Чорнобильців АР та Асоціації Воїнів Нагірного Карабаху.

Обговорили питання співпраці та інвестиційних проектів, які можливо реалізувати в Трускавці. Попередньо було домовлено про те, що військовослужбовців з Азербайджану направлятимуть на лікування до Трускавця за соцстрахівськими путівками. Відтак, участь у Міжнародній туристичні виставці AITF дала можливість представити Трускавець на центральному туристичному майданчику Азербайджану. Це можливість знайти потенційних клієнтів, провести ряд переговорів, зустрічей, обмінятись думками та пропозиціями в туристичній сфері. Зазначимо, що в останні роки AITF активно розвиває сектор «нерухомість за кордоном», що відображає зростаючий попит на нерухомість в популярних курортних зонах, таких як Трускавець, серед азербайджанських громадян.Горизонтальная линия в HTML
дата публікації 11/04/16 Горизонтальная линия в HTML


Это статья
http://truskavets-city.gov.ua

URL этой статьи:
http://truskavets-city.gov.ua/modules.php?name=News&file=article&sid=6957