Дата: 13/04/2016
Тема:


В ЛОДА розповіли коли будуть результати конкурсу мікропроектів

На розширеній нараді з керівниками районів, міст, сіл та селищ Параска Дворянин, заступник голови Львівської обласної адміністрації повідомила, що результати по конкурсу мікропроектів на обласне співфінансування будуть відомі 27 квітня.В ЛОДА розповіли коли будуть результати конкурсу мікропроектів

Горизонтальная линия в HTML

На розширеній нараді з керівниками районів, міст, сіл та селищ Параска Дворянин, заступник голови Львівської обласної адміністрації повідомила, що результати по конкурсу мікропроектів на обласне співфінансування будуть відомі 27 квітня.

26 .04 засідання конкурсної комісії визначить переможців, а вже наступного дня інформацію оприлюднять. Також заступник повідомила, що суму співфінансування збільшили ще на 15 млн грн. І тепер фонд складає 50 млн. гривень.

Зазначимо, що Трускавець подав на співфінансування з ЛОДА 29 мікропроектів. Для цього в міському бюджеті передбачили 2 млн. гривень ( співфінансування). Якщо вдасться отримати обласні кошти багато будинків будуть реконструйовані, замінені інженерні мережі ін.

Горизонтальная линия в HTML


дата публікації 13/04/16 Горизонтальная линия в HTML


Это статья
http://truskavets-city.gov.ua

URL этой статьи:
http://truskavets-city.gov.ua/modules.php?name=News&file=article&sid=6972