Дата: 15/04/2016
Тема:


Розумна гра для розумних

У другій школі-гімназії провели інтелектуальну гру " Найрозумніший".Розумна гра для розумних

Горизонтальная линия в HTML

У другій школі-гімназії провели інтелектуальну гру " Найрозумніший". Учасники - учні 9 их класів. Організаторам майже вдалося відтворити унікальний стиль відомого інтелект-шоу для дітей з Тіною Канделакі.

Гра "Найрозумніший" відрізнялась від знайомих нам шкільних інтелектуальних ігор, зокрема й тим, що до цієї залучили сучасні комп'ютерні технології. Учасники відповідали на запитання вікторини з допомогою електронних гаджетів: планшетів і телефонів. Це зробило процес відповіді та підрахунку голосів швидшим. Резудьтати виводилися на екран, тож присутні в залі спостерігали за ходом гри, відповідями та балами учасників. Окремої уваги заслуговує натхненна ведуча, яка вміло модерувала гру. Залучала вболівальників до інтерактиву - спробувати свої інтелектуальні можливості.

Усі учасники отримали подяки та грамоти. За три перші місця, окрім грамот, учнів нагородив призами міський голова Андрій Кульчинський. Переможець інтелектуальної гри " Найрозумніший" виборов оригінальний сувенірний кубок. Вітаємо учасників та весь педагогічний колектив гімназії з дебютним проведенням інноваційного формату інтелектуальних ігор. Чекаємо наступних не менш цікавих зустрічей.Горизонтальная линия в HTML
дата публікації 15/04/16 Горизонтальная линия в HTML


Это статья
http://truskavets-city.gov.ua

URL этой статьи:
http://truskavets-city.gov.ua/modules.php?name=News&file=article&sid=6985