Дата: 18/04/2016
Тема:


“Спорт для всіх – спільна турбота”

З метою створення сприятливих умов для регулярних занять оздоровчою фізичною культурою і масовим спортом різних соціальних та вікових груп населення, в рамках проведення місячника “Спорт для всіх – спільна турбота” з 01 квітня по 30 квітня 2016 р. проводяться толоки на спортивних майданчиках, які знаходяться у мікрорайонах міста, а також при загальноосвітніх навчальних закладах освіти.“Спорт для всіх – спільна турбота”

Горизонтальная линия в HTML

З метою створення сприятливих умов для регулярних занять оздоровчою фізичною культурою і масовим спортом різних соціальних та вікових груп населення, в рамках проведення місячника “Спорт для всіх – спільна турбота” з 01 квітня по 30 квітня 2016 р. проводяться толоки на спортивних майданчиках, які знаходяться у мікрорайонах міста, а також при загальноосвітніх навчальних закладах освіти.

Відділом у справах сім’ї, молоді та спорту спільно зі Службою у справах дітей прибрано спортмайданчики по вул. Данилишиних та по вул. Івасюка.

А також за спонсорської підтримки депутата Трускавецької міської ради Юрія Наконечного було надано фарбу для спортмайданчиків шкіл м. Трускавця та міського стадіону.

Усім, хто долучився до організації та проведення місячника «Спорт для всіх – спільна турбота», висловлюємо щиру подяку за розуміння та допомогу.Горизонтальная линия в HTML
дата публікації 18/04/16 Горизонтальная линия в HTML


Это статья
http://truskavets-city.gov.ua

URL этой статьи:
http://truskavets-city.gov.ua/modules.php?name=News&file=article&sid=6992