Трускавець - Все про місто-курорт - Влада міста

главная


главная  Інформаційно-курортний центр


Трускавецький інформаційно-курортний центр
Горизонтальная линия в HTML
Адреса: 82200, м. Трускавець, вул. Воробкевича 1
телефон/факс: (03247) 5-42-34
ел. пошта: info_truskavets@ukr.net
web-сайт відділу "Квартирне бюро": http://renthat.in.uaПіцур Назар Михайлович
Директор

Сидорова Наталія Степанівна
Головний бухгалтер

Горизонтальная линия в HTML
ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ТА ФУНКЦІЇ
Горизонтальная линия в HTML
Предметом діяльності Підприємства є виробнича, торгівельна, посередницька, зовнішньоекономічна діяльність, а також виконання окремих видів робіт та надання послуг, в тому числі:
1.1. Рекламно-інформаційна діяльність:
1.1.1. Створення, забезпечення функціонування та розвиток інтегрованої комп’ютерної системи, міської довідкової служби, радіомовлення та Інтернет мовлення.
1.1.2. Надання платних інформаційно-рекламних, комунікаційних, інформаційно-методичних, перекладацьких, рекламних та поліграфічних послуг.
1.1.3. Надання платних інформаційних послуг для потенційних інвесторів та власників/уповноважених представників/ об’єктів, що потребують залучення додаткових інвестицій.

1.2. Посередницька діяльність у сфері надання санаторно-курортних послуг та послуг трансферу:
1.2.1. Надання інформації про можливість розміщення та оздоровлення на курорті, бронювання місць, зустріч та розміщення людей в санаторно-курортних закладах, готелях, пансіонатах, приватних помешканнях.
1.2.2. Замовлення та надання транспортних послуг.
1.2.3. Функціонування інфраструктури автомобільного, міського та міжміського транспорту.

1.3. Розміщення об’єктів зовнішньої реклами:
1.3.1. Розміщення та надання суб’єктам підприємницької діяльності у тимчасове користування малих архітектурних форм (рекламоносіїв) на території міста для розташування зовнішньої реклами.
1.3.2. Надання платних послуг із визначення та підбору місця розташування рекламних конструкцій, виготовлення необхідної технічної документації, фото, ескізів, інших бланків та їх копій.
1.3.3. Надання пропозицій щодо впорядкування діяльності в галузі розміщення зовнішньої реклами та впровадження системного підходу до формування екстер’єрного дизайну м.Трускавця.

1.4. Туристична діяльність:
1.4.1. Аналіз ринку туристичних послуг регіону
1.4.2. Ініціювання та розробка нових екскурсійно-туристичних продуктів курорту Трускавець та вдосконалення існуючих, надання екскурсійних послуг.
1.4.3. Співпраця з музеями, туристичними агенціями України та за її межами.

1.5. Заснування засобів масової інформації: радіо, газет, журналів, інформаційних бюлетенів та ін. з подальшим виготовленням та реалізацією радіо та друкованої продукції, надання посередницьких поліграфічних послуг.Ми завжди раді допомогти Вам!

главная


главная


главная


главная


главная


главная


главная


Державний реєстр виборців